Ремонт побутової техніки > Ремонт аудіо та відеотехніки

Ремонт музичних центрів

У всіх вдома напевно є та чи інша апаратура для прослуховування аудіо і перегляду відео матеріалів. Від найдешевших варіантів до більш дорогих. На дозвіллі аудіо, відео техніка обов’язково використовується. Покупцеві надано величезний вибір пристроїв на будь-який смак і бюджет. Як і будь-яка техніка, такі пристрої мають властивість ламатися. У такому випадку потрібно терміново звернутися в майстерню, яка проводить ремонт музичних центрів або скористатися послугами майстра по ремонту відеотехніки. Сервісний центр «ТЕСТ Майстер» – це якісні послуги, пов’язані з ремонтом аудіо техніки. Відмінними рисами нашої роботи є доступні ціни на виконання ремонту музичних центрів, ремонту відеотехніки. Всі види робіт можуть проводитися на дому або у нас в майстерні. Вартість роботи буде прийнятною, а якість порадує самих скрупульозних клієнтів. Ваша техніка пропрацює ще багато років. Зовсім необов’язково купувати нову апаратуру, заощаджуйте кошти, полагодив свою техніку.

Ремонт музыкальных центров в Киеве

Кваліфікований ремонт аудіо техніки

У разі змонтованої стаціонарної аудіо установки, ремонт аудіо техніки виробляється на дому. Так як в великих містах дорогу апаратуру перевозити незручно. Особливо якщо немає власного автомобіля, а доводиться пересуватися на метро, ​​автобусі, тролейбусі або іншому громадському транспорті. Таким чином, Ви ризикуєте пошкодити техніку і вивести з ладу набагато сильніше. Тому ремонт відеотехніки або аудіо техніки на дому – це те, що Вам потрібно. Можливо, все-таки буде потрібно везти пристрій в сервісний центр, якщо поломка виявиться вкрай серйозною і знадобиться спеціальна стаціонарна апаратура для діагностики.

Бувають випадки, коли під гарантійний термін техніка не підпадає, і вже немає можливості скористатися безкоштовним сервісом, наданих виробником пристрою. Тоді звертайтеся до фахівців, у яких є професійне обладнання, величезний досвід роботи і всі необхідні теоретичні та практичні знання. Почитайте відгуки про компанії та виберіть ту, яка зарекомендувала себе, як надійний помічник у сфері усунення несправностей. У нашій майстерні побутової техніки дотримується співвідношення ціни і якості. Фахівці нашої майстерні зроблять детальну діагностику, підключення або ремонт аудіо техніки.

Ремонт відеотехніки в Києві

На сьогодні існує багато видів техніки для побуту. Щороку магазини радують нас новими моделями аудіо і відео товарів, які іноді ламаються. Ремонт відеотехніки дуже популярний і має свої нюанси. В СЦ ТЕСТ Майстер є можливість лагодження будь-якого пристрою. Зазвичай, найпопулярнішим, коли здійснюєш ремонт музичних центрів, є лагодження приводу. Майстерня пропонує також монтаж і підключення техніки.

Навряд чи хтось замислюється про те, що техніка підлягає очищенню від сміття і частинок пилу, що її не слід використовувати у вологих місцях. При використанні апаратури, всередину потрапляє пил, від якої потрібно очищати пристрій з певною періодичністю. При наявності вологості, пил проводить струм і виводить з ладу деталі електронного управління. Електроніка – це складна система, починають яку може тільки кваліфікований майстер, що знає електронне справу.

Ремонт Playstation та інших ігрових приставок

Відеоігри набирають популярність з кожним днем. Сьогодні вже нікого не здивуєш організацією змагання з тієї чи іншої відеогрі, зі значним гонораром за призове місце.

Зараз багато хто звертається, щоб виконати ремонт плейстейшен (Playstation). Маючи величезну популярність даного відеоігрової пристрої, випадки виходу з ладу почастішали. Але не слід забувати про потреби дбайливого поводження з технікою і своєчасного звернення до майстерні, щоб зробити ремонт Playstation в разі потреби. У нашому сервісному центрі надаються послуги з ремонту ігрових приставок, джойстиків, ігрових консолей і решті відеотехніки.

Розцінки СЦ «ТЕСТ Майстер»:

Простий ремонт:

Пристрій не потребує розбирання або виявлення несправності:

  • Виклик і Діагностика — 490 грн.
  • Ремонт – безкоштовно.

Середньої складності ремонт:

Розбирання пристрою часткове, заміна деталей:

  • Виклик – безкоштовно
  • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 690 грн.

Складний ремонт:

Розбирання пристрою повне, заміна деталей або реставрація, виявлення і ліквідація витоків, прочищення системи від засмічення і т.д.:

  • Виклик – безкоштовно
  • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 790 грн.

Додаткові послуги:

Розбирання меблів для вбудованої техніки, демонтаж старої техніки – від 240 грн.

У разі непридатності пристрої для подальшого ремонту або відмови замовника – оплачується діагностика і виклик майстра – 490 грн. Незавершений ремонт оплачується в співвідношенні виконаної роботи;

Виклик фахівця в передмістя Києва, додатково оплачується 10 грн. / 1 ​​км від КП або кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони;

Вартість вказана без урахування ціни запчастин;

Майстер зобов’язаний видати квитанцію з переліком виконаних робіт, замінених деталей і вартості замовлення. Ця квитанція є гарантією на 1 місяць;

Додаткову інформацію Ви можете уточнити у співробітника СЦ «ТЕСТ Майстер» за контактними номерами телефонів.

Страница 1 из 11