Ремонт ACER 5520g


Категорія: Статті

Ремонт ACER 5520g

Дефрагментація жорсткого диска ноутбука є одним з найшвидших, простих і ефективних методів для збільшення продуктивності вашого ноутбука. На сьогоднішній день на ринку представлені сотні дефрагментаторів, що пропонують дефрагментацію жорсткого диска і оптимізацію налаштувань ноутбука. Чи знаєте Ви що підходить для вашого ноутбука і які функції із запропонованих вам варто використовувати, для підтримки вашого жорсткого диска в найкращому стані?
У цій статті Ви дізнаєтесь як правильно дефрагментировать Ваш жорсткий диск і отримати результати, які ви шукаєте.
Ви напевно чули про фрагментацію і її вплив на продуктивність ноутбука, і нарешті вирішили, що з цим треба щось робити. Насамперед Ви шукаєте в інтернеті поради по дефрагментації вінчестера, і виявляєте, що Вам потрібен дефрагментатор для цього завдання. Ви також виявляєте, що одна з подібних програм вбудована в о.с. Windows. При детальному вивченні цієї програми і багатьох інших, Вам найімовірніше захочеться знайти програму з більш широкими можливостями і більш швидку. Якщо Ви вирішили використовувати безкоштовну програму Auslogics Disk Defrag ця стаття буде особливо корисна для Вас, тому що ця програма буде використовуватися в якості прикладу.
Рада №1: Чи не дефрагментируйте сміття;
Рада №2: Робіть дефрагментацію, тільки тому, що необхідно;
Рада №3: ​​Точки відновлення системи Windows;
Рада №4: Якщо ви боїтеся працювати з SSD краще нічого не робити;
Рада №5: Робіть розміщення файлів у відповідному місці;
Рада №6: Налаштуйте колірні профілі за своїм бажанням.

Ремонт жорсткого диска ноутбука ACER


Категорія: Статті

Ремонт жорсткого диска ноутбука ACER

Практично всі компоненти ноутбука є чисто електронними пристроями, і можуть бути пошкоджені тільки електричним шляхом (наприклад стрибком напруги). На відміну від інших компонентів ноутбука, жорсткий диск являє собою електромеханічний пристрій, і може бути пошкоджений як електричним шляхом так і механічним. Нижче представлено керівництво по захисту від збою жорсткого диска.

Чому жорсткі диски виходять з ладу?

Оскільки частина жорсткого диска являє собою механічний пристрій, отже жорсткий диск схильний до зносу, навіть якщо Ви ставитеся до нього краще, ніж до власних дітей. Близько 60% жорстких дисків виходять з ладу через природного зносу, інші 40% відмов відбуваються в результаті неправильного поводження. Як правило жорсткі диски виходять з ладу з наступних причин:

  • Ноутбук впав або отримав різкий удар під час роботи, тобто – механічне пошкодження;
  • Електродвигун, який обертає шпиндель жорсткого диска вийшов з ладу через погані підшипників, або інших компонентів.
  • Фільтр повітрозабірника жорсткого диска занадто забитий.

 

Ремонт пам’яті ноутбука


Категорія: Статті

Ремонт пам’яті ноутбука

Операційна система Windows часто набридає користувачам безліччю дрібних помилок. «Брак віртуальної пам’яті» одна з них. Зазвичай комп’ютер починає «гальмувати», потім з’являється повідомлення про помилку, що вашій віртуальної пам’яті недостатньо. У цій статті ми збираємося пояснити, що викликає цю помилку і провокує ремонт пам’яті ноутбука, як це виправити раз і назавжди.

Що таке віртуальна пам’ять?

Віртуальна пам’ять, також відома як файл підкачки, являє собою файл на жорсткому диску, який використовує ОС Windows на додаток до фізичної пам’яті (RAM), коли виникне така необхідність. Наприклад, коли ви запускаєте додаток або процес, з яким оперативна пам’ять (RAM) не може впоратися, на допомогу приходить віртуальна пам’ять. Зазвичай файл підкачки в 1,5 рази більше обсягу фізичної пам’яті, тобто якщо в системі 512 Мб оперативної пам’яті, то файл підкачки буде мати обсяг 768 Мб.

Чому виникає помилка «Недостатньо віртуальної пам’яті»?

Є дві речі, які, як правило, викликають цю помилку:

  • Вам не вистачає оперативної пам’яті;
  • Одне або кілька додатків на комп’ютері «глючить» і викликає помилку пам’яті.

 

 

Кваліфікований ремонт електроплит Gorenje в Києві


Категорія: Статті

Кваліфікований ремонт електроплит Gorenje у Києві

Один з напрямків нашого сервісного центру – це ремонт електроплит Gorenje в Києві. Особливостями плит Гореньє є:

1. Високотехнологічність;

2. Легкість в користуванні;

3. Управління на основі електроніки;

4. Мала потреба в електроенергії.

Незважаючи на те, що характеристики плит Гореньє досить високого рівня, вони також рано чи пізно ламаються. Часто це відбувається внаслідок неправильного використання, а також у зв’язку з природним зносом деталей.

Найпоширеніші несправності:

1. Не працює таймер духовки, не вимикається автоматично;

2. Збої в роботі конфорок, не працює перемикач;

3. Плита відключається повністю при включенні конфорок (Несправна пробка-автомат).

 

ремонт электроплит Gorenje в Киеве

Буває також, що порушення роботи плити Гореньє може бути пов’язано з перебоями в електричній мережі будинку. Ні в якому разі не намагайтеся вирішити проблему самостійно! Довірте ремонт електроплит Gorenje в Києві фахівцям сервісного центру «ТЕСТ Майстер». Тільки досвідчені майстри проведуть діагностування, виявлять джерело несправності і допоможуть в найкоротші терміни вирішити це питання. Втручання в роботу системи пристрою недосвідченим людиною, загрожує небезпекою здоров’ю, а також подальшого пошкодження техніки. Після проведення якісного ремонту електроплит Gorenje в Києві, Ви знову зможете приступити до приготування їжі. Зв’яжіться з нашими фахівцями в зручний для Вас час. На всю виконану роботу видається гарантія.

Ремонт ноутбуків ASUS блоку живлення


Категорія: Статті

Ремонт ноутбуків ASUS блоку живлення

Відремонтую блок живлення
Новинка Compute Stick від Intel представлена ​​в двох модифікаціях: у одній встановлена ​​система Windows 8.1, при цьому вартість становить 150 доларів, у другий – Ubuntu Linux 14.04, така обійдеться покупцям дешевше, в 110 доларів. Хвиля замовлень на новий міні-комп’ютер почалася вже навесні цього року.

Своє чергове дітище Compute Stick компанія Intel анонсувала ще взимку цього року. Початок продажів припало на перший місяць весни. За початковим розрахунками, модель, що базується на Linux, мала б коштувати трохи менше: передбачувана вартість визначалася 89 доларами. І ще один цікавий факт, який також слід відзначити: всього через місяць після появи Compute Stick команда Beelink представила майже аналогічний пристрій.

 

Страница 1 из 11