Ремонт побутової техніки > Ремонт електроплит

Ремонт електроплит Київ

Електрична плита – це пристрій, незамінний у багатьох квартирах багатоповерхових будинків. А там, де не проведено газ це особливо актуально. Якщо Ви любите готувати їжу, то поломка пристрою для приготування їжі принесе масу незручностей. Плита проста за своїм принципом дії, тому випадки поломок не так часті. Все одно, час від часу проблемні ситуації виникають, не без цього. Причини в основному криються в несправності елемента, який відповідає за нагрівання і Вам доводиться почати пошук фахівця, якого можна знайти за запитом «ремонт електроплит Київ». Безумовно, грамотне підключення електроплити – запорука багаторічної роботи приладу без передчасних поломок. Якщо в ході використання прилад не гріє або робить це нерівномірно, терміново зверніться в службу ремонту електроплит Києва. Затягування часу тільки погіршує ситуацію.

Ремонт електроплити потрібно робити професійно

Ремонт електроплити може знадобитися в таких випадках:

 1. Деталь приладу, що відповідає за підігрів, зламана (потрібно витратний і більш складний ремонт на відміну від інших);
 2. Електроніка виходить з ладу;
 3. Проблеми при підключенні до мережі;
 4. Пошкодження механічного характеру (конфорка або перемикач). Це легко виправляється;
 5. Природний знос деталей;
 6. Таймер не включається / не вимикається;
 7. Не працює дисплей;
 8. Вентилятор не виконує свою функцію охолодження;
 9. У духовці все підгорає;
 10. Духова шафа не гріє.

Поломки можуть бути легкі і складні, але в будь-якому випадку для виправлення слід мати інструменти і досвід. В даному випадку слід провести ремонт електроплити в професійній майстерні, що спеціалізується на даному виді послуг. Ремонт електроплит Київ незалежно від складності робиться якісно і в швидкі терміни (за умови наявності запчастин). Основні причини, через появу яких пристрій не працює і потребує ремонту електроплити: Якщо ви використовуєте посуд, яка менше по діаметру, ніж конфорка (індукційні плити / варильні поверхні); Ставиться посуд з дном, яке нерівне, деформований; Рідина постійно виливається на розпечену конфорку в процесі приготування; Пошкодження механічного характеру (особливо на поверхні зі склокераміки); Установка і підключення електроплити виконано неправильно; Ігноруються правила безпеки, використання апарату; Відсутність своєчасного техобслуговування, поганий догляд; Попадання комах на електронну частину пристрою; Використання неякісних замінених деталей; Перепади напруги в електромережі.

Іноді причиною поломок є вихід з ладу модуля управління, коли напруга «скаче». В даному випадку потрібен ремонт модуля електроплити або повна заміна (більш дорогий варіант, майже як покупка нової плити).

Ремонт электроплиты в Киеве

Підключення електроплити виконуємо кваліфіковано

Перед зверненням в ремонт електроплит Київ потрібно перевірити самому деякі умови експлуатації. Якщо кухонна плита не хоче включатися, і Ви впевнені, що підключення електроплити було виконано правильно, перевірте наявність електрики. Також подивіться, чи немає пошкодження шнура. При відсутності роботи конфорок, переконайтеся, що плита підключена до електромережі. У такому випадку може бути, що елемент нагріву перегорів, перемикачі потужності прийшли в непридатність, пішло замикання на корпус. Духовка може не нагріватися внаслідок поломок термостата. При цьому порушується режим температур при приготуванні їжі, приготування в посуді, не призначені для використання. Поломки можуть мати різні причини і характер. Це має пряму залежність від типу пристрою, його елементів нагріву, поверхні для варення. Несправності потрібно довірити професіоналам з досвідом роботи і набором спеціального обладнання. Адже спроби самостійно зробити підключення електроплити або ремонт, можуть привести до плачевних наслідків, починаючи від пошкодження пристрою та до власних травм. Зверніться до висококваліфікованим фахівцям, і Ваша техніка прослужить ще довго і якісно. Господині будуть готувати улюблені страви вдома, а родина буде вдячна плиті – годувальниці за це.

Розцінки СЦ «ТЕСТ Майстер»:

Простий ремонт:

Пристрій не потребує розбирання або виявлення несправності:

 • Виклик та Діагностика — 590 грн.
 • Ремонт — безкоштовно.

Середньої складності ремонт:

Розбирання пристрою часткове, заміна деталей:

 • Виклик – безкоштовно
 • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 790 грн.

Складний ремонт:

Розбирання пристрою повне, заміна деталей або реставрація, виявлення і ліквідація витоків, прочищення системи від засмічення і т.д.:

 • Виклик – безкоштовно
 • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 890 грн.

Додаткові послуги:

Розбирання меблів для вбудованої техніки, демонтаж старої техніки – від 240 грн.

У разі непридатності пристрої для подальшого ремонту або відмови замовника – оплачується діагностика і виклик майстра – 590 грн. Незавершений ремонт оплачується в співвідношенні виконаної роботи;

Виклик фахівця в передмістя Києва, додатково оплачується 10 грн. / 1 ​​км від КП або кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони;

Вартість вказана без урахування ціни запчастин;

Майстер зобов’язаний видати квитанцію з переліком виконаних робіт, замінених деталей і вартості замовлення. Ця квитанція є гарантією на 1 місяць;

Виконуємо ремонт електроплит в Києві і передмісті наступних виробників:

Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Ардо (Ardo), Беко (Beko), Бош (Bosch), Бест (Best), Браун (Braun), Вирпул (Whirpool), Вітьок (Vitek), Грета (Greta), Гефест (Gefest), Гореньє (Gorenje), Зануссі (Zanussi), Зелмер (Zelmer), Скарлетт (Scarlett), Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), Сатурн (Saturn), СМЕГ (Smeg), Електролюкс (Electrolux), Еленберг (Elenberg), Електа / Електа (Electa / Elekta), Індезіт (Indesit), Ката (Cata), Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), Купперсбуш (Kuppersbusch), Нарди (Nardi), Норд (Nord), Мілі (Miele), Ханса (Hansa), Хілтон (Hilton), Реінфорд (Rainford), Піраміда (Pyramida), Фагор (Fagor), Брест, Електа, Мінськ та інших.

Додаткову інформацію Ви можете уточнити у співробітника СЦ «ТЕСТ Майстер» за контактними номерами телефонів.

Страница 1 из 11