Ремонт побутової техніки > Ремонт ЖК телевізорів

Ремонт телевізорів Київ

Телевізор давно увійшов в повсякденне життя кожної людини. Прийшовши додому з роботи, ми включаємо новини, різні передачі, дивимося кіно, а дітей неможливо відірвати від перегляду мультфільмів. Тому поломка побутової техніки є неприємним сюрпризом для тих, хто з такими домашніми приладами на «ти» і не представляє відпочинку без відеотехніки. Звернувшись до кваліфікованих фахівців такі проблеми, вирішуються швидко і якісно.

Багато користувачів, зіткнувшись з питанням необхідності в послузі ремонт телевізорів Київ, розуміють наскільки недешеве це задоволення і деколи простіше купити новий, ніж полагодити старий. Тому, щоб прийняти остаточне рішення про свої подальші дії, спочатку варто провести якісну діагностику пристрою. Далі майстер, який виконує ремонт жк телевізорів повідомить, чи варто усувати поломку і що робити далі.

Головними умовами, які дають розуміння доцільності провести ремонт телевізора, є такі: вартість пристрою на момент виникнення несправності, ціна деталей і роботи майстра по ремонту телевізорів. Тому попередньо Ви можете самостійно з’ясувати вартість подібного апарату, щоб орієнтуватися.

Ремонт телевізора і його доцільність

Зараз, коли плазмові і рідкокристалічні телевізори стали дуже затребувані, іноді буває, що здійснювати ремонт телевізора старої моделі не дуже вигідно і раціонально. Наприклад, ціна заміни кінескоп практично співвідноситься ціною плоского телевізора. Напевно, логічніше буде замінити старий апарат на новий більш функціональний і сучасний. По-іншому йдуть справи, коли виконуєш ремонт телевізора з плазмою або ЖК-панеллю. На сьогодні такі випадки дуже актуальні.

Ціна на нову техніку і раніше залишається для багатьох недоступною, тому краще обійтися мінімальними витратами на ремонт, ніж придбати новий телевізор. Служить лампа підсвічування в ЖК телевізорах приблизно п’ятдесят годин, але іноді приходить в непридатність на багато раніше. Ремонт телевізорів Київ середнього сегмента складе приблизно 10% від ціни нового пристрою. В даному випадку господар техніки краще викличе майстра по ремонту телевізорів, тим самим заощадить гроші.

Але якщо на такій техніці з’являються розбиті пікселі екрану або повна відмова роботи, то ремонт телевізора буде займати 90% вартості нової техніки. Тому в даному випадку краще купити новий апарат. Для ремонту телевізорів в Києві слід використовувати спеціалізоване обладнання, яке дозволить легко замінити зламані деталі. Адже телевізор – це досить складна техніка, яка включає ряд своїх нюансів і особливостей.

Ремонт телевизоров в Киеве

Професійний майстер з ремонту телевізорів

Найчастіше ознаки звичайних несправностей мають схожість з дрібними поломками. Для того щоб визначити причину несправності, знайти шляхи виходу з ситуації, що склалася, потрібно зробити якісну діагностику пристрою. На жаль, така робота не робиться в домашніх умовах, її слід довірити майстру по ремонту телевізорів. Спеціалісти сервісного центру побутової техніки «ТЕСТ Майстер» мають величезний досвід роботи і володіють потрібними знаннями в цій сфері. У майстерні встановлено спеціальне обладнання для проведення детальної діагностики і виконання ремонту телевізора.

Розцінки СЦ «ТЕСТ Майстер»:

Простий ремонт:

Пристрій не потребує розбирання або виявлення несправності:

  • Виклик та Діагностика — 490 грн.
  • Ремонт — безкоштовно.

Середньої складності ремонт:

Розбирання пристрою часткове, заміна деталей:

  • Виклик – безкоштовно
  • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 690 грн.

Складний ремонт:

Розбирання пристрою повне, заміна деталей або реставрація, виявлення і ліквідація витоків, прочищення системи від засмічення і т.д.:

  • Виклик – безкоштовно
  • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 790 грн.

Додаткові послуги:

Розбирання меблів для вбудованої техніки, демонтаж старої техніки – від 240 грн.

У разі непридатності пристрої для подальшого ремонту або відмови замовника – оплачується діагностика і виклик майстра – 490 грн. Незавершений ремонт оплачується в співвідношенні виконаної роботи;

Виклик фахівця в передмістя Києва, додатково оплачується 10 грн. / 1 ​​км від КП або кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони;

Вартість вказана без урахування ціни запчастин;

Майстер зобов’язаний видати квитанцію з переліком виконаних робіт, замінених деталей і вартості замовлення. Ця квитанція є гарантією на 1 місяць;

Проводимо ремонт ЖК телевізорів у Києві та передмісті наступних марок:

ББК (BBK), Бенко (BenQ), Кенон (Canon), Клатроник (Clatronic), Діджитал (Digital), Деу (Daewoo), Декс (Dex), В’ю Соник (ViewSonic), Сатурн (Saturn), Саньє (Sanyo) , Самсунг (Samsung), Супра (Supra), Соні (Sony), Фунай (Funai), Філіпс (Philips), Рейнфорд (Rainford), Томсон (Thomsom), Тошиба (Toshiba), Хаєр (Haier), НЕК (NEC) , Хітачі (Hitachi), Шівака (Shivaki), Панасонік (Panasonic), Піонер (Pioneer), ЛШ (LG), Грундік / Грюндік / Грундиг (Grundig), ЖВС (JVC), ТСЛ (TCL) та інші.

Додаткову інформацію щодо вартості на ремонт ЖК телевізорів Ви можете уточнити у співробітника СЦ «ТЕСТ Майстер» за контактними номерами телефонів.

Страница 1 из 11