Ремонт побутової техніки > Ремонт пилососів

Ремонт пилососів Київ

У сучасному світі складно уявити квартиру без наявності побутової техніки. Вона допомагає в усьому: починаючи від приготування їжі і закінчуючи прибиранням по будинку. Новітня техніка дуже сильно економить час і сили на повсякденну роботу. Тепер ви можете, наприклад, задати потрібну програму пристрою, а самим піти робити щось інше або відпочивати. Пилосос – побутовий прилад першої необхідності. Вони бувають і сухого типу, де сміття збирається в спеціальний мішок, а також миючі. Якісна побутова техніка дбайливо очищає навіть найдорожчі килими. Пилососи відносяться до техніки зі складним технічним пристроєм. А в процесі використання вони можуть вийти з ладу і без послуги ремонт пилососа далі ніяк не обійтися. Адже відразу складно знайти кошти на покупку нової техніки. І навіщо це робити, якщо після сервісу ремонт пилососів Київ Ваш помічник запрацює з новою силою.

Ремонт пылесосов в Киеве

Вимоги до послуги ремонт пилососа

Ремонт пилососа – це процедура не зовсім легка, але якщо звернутися до професіонала, то питання вирішується швидко. Основна мета в такій ситуації – знайти майстерню, де ремонтують несправності побутової техніки різного ступеня складності. СЦ ТЕСТ Майстер трудиться на благо домашньої техніки вже багато років, постійно покращуючи свої теоретичні знання та вдосконалюючи практичний досвід. Наша майстерня побутової техніки надає сервіс ремонт пилососів Київ не тільки в майстерні, але і можливий виклик майстра додому. Майстер компанії повинен оперувати знаннями, які дають розуміння про всі моделі пилососів. Адже техніка відрізняється, а її схеми ускладнюються з роками. Співробітник компаній по ремонту пилососів Київ повинен володіти основами сучасних технологій. Тут слід бути грамотним і підкованим в професії. Для нас клієнт дуже важливий, тому ми володіємо всіма потрібними вимогами для цієї роботи, використовуємо оригінальні запчастини та професійне обладнання. Питання ремонту пилососів в Києві складний ще тим, що компанія-виробник постійно вигадує нові моделі техніки, схеми роботи. Тому для здійснення ремонту потрібно знати всі тонкощі роботи різних марок апарату. Для того щоб зробити заміну деталей, потрібні оригінальні запчастини або знати, як підібрати якісні аналоги. У нас є можливість зробити це. Також наша майстерня в обов’язковому порядку надає гарантію на виконану роботу та надані деталі. Принципи роботи сервісного центру СЦ ТЕСТ Майстер.

Не завжди є можливість перевезти пристрій в майстерню, коли необхідний ремонт пилососа. Тому наша компанія передбачила виїзд фахівця додому. Ми працюємо з різними марками пилососів і обслуговуємо всі моделі. Завдання – провести роботи в найкоротші терміни. На підставі скарг, встановлюється приблизна причина несправності, і фахівець виїжджає вже з потрібною деталлю. Сервіс усунення поломок на дому дає можливість зробити це в найкоротший термін і з гарантією високої якості. Наші співробітники постійно навчаються новим технікам ремонту, вивчають особливості роботи сучасних пристроїв. Звернувшись за номером телефону, вказаним у контактній інформації, Ви зможете викликати майстра і уточнити орієнтовну вартість робіт. Довірте проблеми з несправною технікою виключно досвідченому фахівцеві, який продовжить роботу пилососа на довгі роки.

Розцінки СЦ «ТЕСТ Майстер»:

Простий ремонт:

Пристрій не потребує розбирання або виявлення несправності:

  • Виклик та Діагностика — 490 грн.
  • Ремонт — безкоштовно.

Середньої складності ремонт:

Розбирання пристрою часткове, заміна деталей:

  • Виклик – безкоштовно
  • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 690 грн.

Складний ремонт:

Розбирання пристрою повне, заміна деталей або реставрація, виявлення і ліквідація витоків, прочищення системи від засмічення і т.д.:

  • Виклик – безкоштовно
  • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 790 грн.

Додаткові послуги:

Розбирання меблів для вбудованої техніки, демонтаж старої техніки – від 240 грн.

У разі непридатності пристрої для подальшого ремонту або відмови замовника – оплачується діагностика і виклик майстра – 490 грн. Незавершений ремонт оплачується в співвідношенні виконаної роботи;

Виклик фахівця в передмістя Києва, додатково оплачується 10 грн. / 1 ​​км від КП або кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони;

Вартість вказана без урахування ціни запчастин;

Майстер зобов’язаний видати квитанцію з переліком виконаних робіт, замінених деталей і вартості замовлення. Ця квитанція є гарантією на 1 місяць;

Проводимо ремонт пилососів у Києві наступних марок:

АЕГ (AEG), Ариете (Ariete), Амика (Amica), Арзум (Arzum), Беко (Beko), Бекер (Becker), Бинатон (Binatone), Брок (Bork), Блек енд Декер (Black & Decker), Бош (Bosch), Борт (Bort), Деу Електронікс (Daewoo Electronics), Делфа (Delfa), Дефорт (Defort), Діджитал (Digital), Дерт Девіл (Dirt Devil), Делонги (Delonghi), Дісон (Dyson), Клатроник ( Clatronic), Цоідо (Coido), Електролюкс (Electrolux), Ековакс (Ecovacs), Елегант (Elegant), Ерго (Ergo), Еленберг (Elenberg), Ферст (First), Фагор (Fagor), Гореньє (Gorenje), Хілтон ( Hilton), Хейнер (Heyner), Хобот Технолоджи (Hobot Technology), Хюндай (Hyundai), Гувер (Hoover), Айслебен (Iclebo), Керхер (Karcher), Лібертон (Liberton), ЛШ (LG), Ліберті (Liberty), Маестро (Maestro), Мулинекс (Moulinex), Мілі (Miele), Макіта (Makita), Мірта (Mirta), МПМ Продакт (MPM Product), Містері (Mystery), Нілфіск (Nilfisk), НЕАТ (Neato), Філіпс (Philips ), Пінінфаріна (Pininfarina), Панасонік (Panasonic), Полт (Polti), Ротекс (Rotex), Редмонд (Redmond), Ровента (Row enta), Самсунг (Samsung), Сатурн (Saturn), Скарлет (Scarlett), Сіменс (Siemens), Сенкор (Sencor), Сінбо (Sinbo), Шівака (Shivaki), СТ (ST), Супра (Supra), Томас ( Thomas), Трістар (Tristar), Тріс (Trisa), Вітьок (Vitek), Вимар (Vimar), Зелмер (Zelmer), Зануссі (Zanussi), Канді (Candy), Оріон (Orion) і так далі.

Додаткову інформацію Ви можете уточнити у співробітника СЦ «ТЕСТ Майстер» за контактними номерами телефонів.

Страница 1 из 11