Ремонт побутової техніки > Ремонт бойлерів

Ремонт бойлерів Київ

Сьогодні практично у всіх в будинку є системи по нагріванню води – бойлери. Це дуже корисний предмет під час перебоїв з гарячою водою, а в приватних будинках її зовсім не буває. На ринку існує маса бойлерів різних модифікацій, виробників і цінових категорій, Якщо у Вас є постійна потреба в гарячій воді, правильно налаштуйте техніку і через час вода буде у вашому розпорядженні. Але буває, що техніка ламається і невідкладно потрібно послуга «ремонт бойлерів Київ». Тоді Вам доводиться викликати майстра, а в деяких випадках і зовсім купувати нову сантехніку. Установка бойлера – відповідальний момент, після чого слід акуратно експлуатувати техніку, слідувати інструкціям поексплуатаціі, здійснювати профілактику. Бойлер – це вигідне і довгострокове капіталовкладення. На відміну від тривалого нагрівання великої кількості води на плиті, цей апарат виконає процедуру набагато швидше і в більшій кількості. Металеві пристрої зараз найбільш затребувані.

Ремонт водонагрівачів у Києві та передмісті

Кваліфікований ремонт водонагрівачів допоможе Вам зробити фахівець нашої майстерні. А для того, щоб не було непередбачених поломок, необхідно робити своєчасну профілактику і технічне обслуговування, міняти анод з магнію. У разі виходу з ладу цього елемента, залізо водогрійного пристрої піддається швидкої корозії. При виникненні несправностей, викличте майстра здатного провести якісний ремонт водонагрівачів. У нашій майстерні Ви скористаєтеся таким асортиментом послуг від фахівців: професійна діагностика, установка бойлера, заміна деталей, ремонт бойлерів Київ. Майстер в короткі терміни допоможе вирішити всі виникаючі проблеми з поломками. Існують певні особливості ремонту водонагрівачів. Слід розуміти, що існують два види приладів: проточні та накопичувальні. Обслуговування проточних апаратів полягає в творі заміни елемента нагрівання, прокладок і інших деталей. Усунення несправностей накопичувальних систем проводиться шляхом заміни найбільш важливих елементів: Тена, термостата або анода. У деяких випадках це зміна клапанів, плат управління. Причинами неполадок може бути: підвищена жорсткість води, витоку з бака або шланга, поганий нагрів. Першим тривожним сигналом є проходження струму при дотику до корпусу. З цією технікою слід поводитися уважно і обережно.

Ремонт бойлеров в Киеве

Установка бойлера та підключення

Основні проблеми, з-за яких найчастіше звертаються в ремонт водонагрівачів, є такі:

  1. Освіта накипу. Це найбільш часта проблема, через яку пристрій виходь з ладу. Вона популярна і серед іншої домашньої техніки, пов’язаної з парканом і підігрівом води. Причина цього явища криється в поганій якості води, її жорсткості.
  2. Водонагрівач працює з порушеннями, з’являються шуми. Найчастіше причинами є неправильна установка бойлера. Засмічення.
  3. З’являється, коли не поставили спеціальний фільтр для накопичення сміття.
  4. Техніка працює зі збоями. Найбільша вірогідність даної неполадки полягає в тому, що електрику часом «скаче», що негативно впливає на прилад.

У зв’язку з появою такої величезної кількості збоїв, ремонт бойлерів Київ став найбільш популярним. Сервісний центр «ТЕСТ Майстер» допоможе Вам у цьому. Наші майстри мають багаторічний досвід і виконують кваліфіковану діагностику, установку або ремонт водонагрівачів в Києві і області. Можна зробити висновок, що для коректної роботи техніки, слід своєчасно робити профілактику, замінювати деталі, які стали непридатними.

Розцінки СЦ «ТЕСТ Майстер»:

Простий ремонт:

Пристрій не потребує розбирання або виявлення несправності:

  • Виклик та Діагностика — 590 грн.
  • Ремонт — безкоштовно.

Середньої складності ремонт:

Розбирання пристрою часткове, заміна деталей:

  • Виклик – безкоштовно
  • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 790 грн.

Складний ремонт:

Розбирання пристрою повне, заміна деталей або реставрація, виявлення і ліквідація витоків, прочищення системи від засмічення і т.д.:

  • Виклик – безкоштовно
  • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 890 грн.

Додаткові послуги:

Розбирання меблів для вбудованої техніки, демонтаж старої техніки – від 240 грн.

У разі непридатності пристрої для подальшого ремонту або відмови замовника – оплачується діагностика і виклик майстра – 590 грн. Незавершений ремонт оплачується в співвідношенні виконаної роботи;

Виклик фахівця в передмістя Києва, додатково оплачується 10 грн. / 1 ​​км від КП або кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони;

Вартість вказана без урахування ціни запчастин;

Майстер зобов’язаний видати квитанцію з переліком виконаних робіт, замінених деталей і вартості замовлення. Ця квитанція є гарантією на 1 місяць;

Проводимо ремонт водонагрівачів у Києві та передмісті наступних марок:

Аквахот (Aquahot), Аміна (Amina), Астон Вотервей (Aston Waterway), АкваВерсо (AquaVerso), Арістон (Ariston), Атлантик (Atlantic), Браун (Braun), Бош (Bosch), Віллер (Willer), Вестфрост (Vestfrost ), Гарантерм (Garanterm), Гамлет (Galmet), Гореньє (Gorenje), Делфа (Delfa), Електролюкс (Electrolux), Еленберг (Elenberg), Канді (Candy), Клима Хайтз (Klima Hitze), Крауф (Krauf), Нова тек (Nova Tec), Нова Флорида (Nova Florida), Хотлекс (Hotlex), Люмікс (L’umix), Лемет (Lemet), Мінола (Minola), Оазис (Oasis), Платинум (Platinum), Перфезза (Perfezza), Поларіс (Polaris), Рода (Roda), Регент (Regent), Сканді (Scandi), Сансістем (Sunsystem), Стібло Елтрон (Stiebel Eltron), Термет (Termet), Тімберк (Timberk), Термекс (Thermex), Тесі (Tesy ), терморе (Thermor), Зануссі (Zanussi), Індезіт (Indesit), Чайка (Chaika), Челленджер (Challenger), Фагор (Fagor), Фреггіа (Freggia), Ферролі (Ferroli), Фреш (Fresh), Титан і т . Д.

Додаткову інформацію Ви можете уточнити у співробітника СЦ «ТЕСТ Майстер» за контактними номерами телефонів.

Страница 1 из 11