Ремонт побутової техніки > Ремонт холодильників

Ремонт холодильників Київ

Сучасне життя без використання в побуті техніки складна. Асортимент її досить широкий. Одні прилади створені для спрощення життя, а без інших зовсім погано. Наприклад, холодильник – обов’язковий атрибут побуту. Він може не знадобиться тільки в разі, якщо Ви харчуєтеся в ресторанах, а в інших випадках без нього ніяк. Так само, як і інші прилади, з часом холодильник може виходити з ладу. Ще кілька років тому холодильник був величезним агрегатом, але деталей в ньому було мінімум. Так як прогрес весь час рухається вперед, побутові пристрої зараз виробляються дуже різні, ускладнюється збірка, додаються нові можливості і функції. Разом з цим ремонт холодильника також став більш складним. Безліч мікросхем, мотор, термостат – ці всі деталі вимагають ретельної перевірки і знань для усунення несправностей. У зв’язку з цим ремонт холодильників Київ довіряйте фахівцям, таким, як в майстерні “ТЕСТ Майстер”. Якщо Ви спробуєте зробити ремонт холодильника самостійно, це може обернутися ще більшими проблемами в майбутньому.

Ремонт холодильников в Киеве

Ремонт холодильника на дому

Несправності побутової техніки зазвичай усувають в майстернях. З огляду на значні габарити холодильника і вага, доставка поламаного апарату вкрай незручна. Тому СЦ «ТЕСТ Майстер» надає послугу ремонту холодильників Київ на дому. Наші фахівці прибудуть за вказаною адресою в обумовлений час і проведуть діагностику, ремонт холодильника на дому. Холодильник – складний пристрій. Така техніка не особливо сприймає перевезення після запуску в роботу. Ціна на ремонт морозильних камер та холодильника на дому встановлюється вже по приїзду майстра, після проведення діагностики та визначити причини несправності. Якщо Ви одвезете агрегат в спеціальний сервіс, це буде більш вигідно для Вас в плані того, що тут є відразу всі потрібні деталі від заводу виробника. Тільки в центрах по ремонту холодильників Київ є каталог запасних частин. Під час ремонтних робіт такі сервіси купують все необхідне у дилерів, які мають пряме співробітництво з виробниками. Також перевагою надання послуг в майстерні є те, що поламану деталь можна реставрувати, замість того щоб міняти на нову. Таким чином, ціна лагодження виходить дешевше. Професійний ремонт морозильних камер Ремонт холодильника в спеціалізованих центрах пов’язаний з тим, що доступ до техніки може бути обмеженим, коли необхідно тестування для виявлення причини поломки. Привезти агрегат Ви можете самі. Крім того, доставити техніку може і сама майстерня «ТЕСТ Майстер». Для того щоб агрегат працював без перебоїв і довго, своєчасно мийте його і проводите профілактичне техобслуговування.

Прибрати погані запахи допоможуть спеціальні засоби, які є в магазинах. Якщо апарат підлягає розморожування, не забувайте робити це періодично. Лід, який знаходиться на поверхні морозильної камери, повинен відійти природним шляхом, не намагайтеся прискорити процес, відколупуючи ножем або іншими предметами. Дотримуйтесь правил експлуатації і ремонт морозильних камер.

Розцінки СЦ «ТЕСТ Майстер»:

Простий ремонт:

Пристрій не потребує розбирання або виявлення несправності:

  • Виклик та Діагностика — 490 грн.
  • Ремонт — безкоштовно.

Середньої складності ремонт:

Розбирання пристрою часткове, заміна деталей:

  • Виклик – безкоштовно
  • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 690 грн.

Складний ремонт:

Розбирання пристрою повне, заміна деталей або реставрація, виявлення і ліквідація витоків, прочищення системи від засмічення і т.д.:

  • Виклик – безкоштовно
  • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 790 грн.

Додаткові послуги:

Розбирання меблів для вбудованої техніки, демонтаж старої техніки – від 240 грн.

У разі непридатності пристрої для подальшого ремонту або відмови замовника – оплачується діагностика і виклик майстра – 490 грн. Незавершений ремонт оплачується в співвідношенні виконаної роботи;

Виклик фахівця в передмістя Києва, додатково оплачується 10 грн. / 1 ​​км від КП або кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони;

Вартість вказана без урахування ціни запчастин;

Майстер зобов’язаний видати квитанцію з переліком виконаних робіт, замінених деталей і вартості замовлення. Ця квитанція є гарантією на 1 місяць;

Виконуємо ремонт холодильників у Києві і область наступних марок:

Атлант (Atlant), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Бош (Bosch), Беко (Beko), Снайге (Snaige), Стинол (Stinol), Самсунг (Samsung), Свізер (Swizer), Сіменс (Siemens), ЛШ (LG), Вирпул (Whirpool), Вестфрост (Vestfrost), Гореньє / Горіння (Gorenje), Електролюкс (Electrolux), Либхер (Liebherr), Індезіт (Indesit), Хаєр (Haier), Ханса (Hansa ), Норд (Nord), Зануссі (Zanussi), Реінфорд (Rainford), Піраміда (Pyramida), Фагор (Fagor), Мінськ (Minsk) та інші.

Додаткову інформацію щодо вартості на ремонт холодильників і морозильних камер Ви можете уточнити у співробітника СЦ «ТЕСТ Майстер» за контактними номерами телефонів.

Страница 1 из 11