Ремонт побутової техніки > Ремонт витяжок

Ремонт витяжок

Сучасну кухню дуже складно уявити без витяжки. Цей помічник кожної господині відмінно справляється з запахами їжі, не дає їм йти далі по квартирі і прибирає кіптява, яка виникає в процесі приготування. До того ж і самій господині стає не так жарко, приємніше знаходиться в кухні і готувати їжу, так як повітря очищається. Особливо незамінне цей пристрій влітку, коли температура повітря тож висока. Витяжка – це зазвичай техніка високої якості, буває різного дизайну і модифікацій. На ринку техніки витяжки представлені різними виробниками і фірмами. Така техніка дуже продуктивна, безшумна, має сучасну систему управління і красивий дизайн. Якщо така техніка ламається, подумайте про ремонт витяжок. Допомога професіонала в цьому випадку буде до речі. Великий асортимент послуг надають спеціалізовані компанії по ремонту витяжки в Києві. Такі компанії мають спеціальні інструменти, що дозволяють здійснювати ремонт витяжок різного виробництва і комплектації. Роботу роблять швидко, в обумовлені терміни.

Ремонт витяжки в Києві

 1. Чи не працює освітлення;
 2. Слабо тягне;
 3. Техніка не працює разом з в розетку;
 4. Підвищений шум;
 5. Кнопки не реагують на дотик.

Якщо у Вас з’явився один з перерахованих вище симптомів, відразу ж бігти в магазин за новою технікою не варто. Замовте ремонт витяжки в Києві, це допоможе вам заощадити кошти і продовжить роботу пристрою. Також не потрібно намагатися робити ремонт витяжок самостійно, щоб остаточно не вивести з ладу пристрій. Дочекайтеся кваліфікованого майстра. Він володіє певним досвідом, знаннями і має в наявності необхідний інструмент.

Ремонт вытяжки в Киеве

Перерахуємо можливі причини несправностей:

 • Ігнорування діагностики поломок, профілактичних заходів;
 • Невчасно змінюються фільтри, в результаті чого в них накопичується жир і засмічення;
 • Механічні пошкодження; Перепади напруги в електричній мережі;
 • Порушення правил експлуатації.

Запорукою гарної і якісної роботи техніки є регулярна діагностика, профілактичні заходи та технічне обслуговування, коли це необхідно. А якщо ви ігноруєте елементарні правила експлуатації, то жир починає забивати фільтри. Це призводить до додаткового навантаження на двигун і служить причиною звернення до фахівця, який виробляє грамотний ремонт витяжки в Києві.

Розцінки СЦ «ТЕСТ Майстер»:

Простий ремонт:

Пристрій не потребує розбирання або виявлення несправності:

 • Виклик та Діагностика — 490 грн.
 • Ремонт — безкоштовно.

Середньої складності ремонт:

Розбирання пристрою часткове, заміна деталей:

 • Виклик – безкоштовно
 • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 690 грн.

Складний ремонт:

Розбирання пристрою повне, заміна деталей або реставрація, виявлення і ліквідація витоків, прочищення системи від засмічення і т.д.:

 • Виклик – безкоштовно
 • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 790 грн.

Додаткові послуги:

Розбирання меблів для вбудованої техніки, демонтаж старої техніки – від 240 грн.

У разі непридатності пристрої для подальшого ремонту або відмови замовника – оплачується діагностика і виклик майстра – 490 грн. Незавершений ремонт оплачується в співвідношенні виконаної роботи;

Виклик фахівця в передмістя Києва, додатково оплачується 10 грн. / 1 ​​км від КП або кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони;

Вартість вказана без урахування ціни запчастин;

Майстер зобов’язаний видати квитанцію з переліком виконаних робіт, замінених деталей і вартості замовлення. Ця квитанція є гарантією на 1 місяць;

Здійснюємо ремонт витяжок у Києві та передмісті наступних марок:

Аірдов (Airdow), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Ардо (Ardo), Беко (Beko), Бош (Bosch), Бест (Best), Браун (Braun), Венто (Vento), Вентолюкс (VentoLux), вирпул (Whirpool), Вітьок (Vitek), Грета (Greta), Гефест (Gefest), Гореньє (Gorenje), Джет Аїр (Jet Air), Зануссі (Zanussi), Зелмер (Zelmer), Зероватт (Zerowatt), Скарлетт (Scarlett ), Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), Сатурн (Saturn), СМЕГ (Smeg), Електролюкс (Electrolux), Еленберг (Elenberg), Електа / Електа (Electa / Elekta), Індезіт (Indesit), Ката (Cata) , Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), Купперсбуш (Kuppersbusch), Нарди (Nardi), Норд (Nord), Мілі (Miele), Ханса (Hansa), Хілтон (Hilton), Реінфорд (Rainford), Піраміда (Pyramida) , Турбо (Turbo), Турбо Аїр (Turbo Air), Фагор (Fagor), Мінськ та інших.

Додаткову інформацію Ви можете уточнити у співробітника СЦ «ТЕСТ Майстер» за контактними номерами телефонів.

Страница 1 из 11