Ремонт побутової техніки > Ремонт духовок

Ремонт духовок Київ

Духовка – необхідний елемент кухні. Особливо, якщо Ви звикли готувати домашні страви, випікати солодощі. Подбайте про те, щоб своєчасно робити профілактику і ремонт духовок Київ знадобиться ще нескоро. Техобслуговування і профілактика потрібно для того, щоб в один прекрасний день не залишитися без корисної та смачної домашньої їжі. Безперебійна робота техніки можлива тільки при дотриманні правил експлуатації, миття та ремонту.

Ремонт духових шаф зазвичай спирається на багаторічний досвід методик роботи з цими пристроями. Робота техніки відновлюється завдяки наявності у фахівців запасу знань в теорії і на практиці. Професійний ремонт духовки передбачає проведення тестування на виявлення прихованих несправностей.

Ремонт духовки виконаємо професійно

Якщо розглядати причини, за якими духовки ламаються, то в основному це відбувається з вини самого користувача. Іншими природними причинами є поступовий знос вузлових частин і електричних ланцюгів. В цілому потреба невідкладно провести ремонт духовки, обгрунтована такими причинами:

 • Неправильне підключення духовки;
 • Відсутність належного догляду;
 • Вплив вологи, якщо по близькості знаходиться раковина; Підключення техніки не в окрему розетку, а разом з іншими потужними пристроями;
 • Пошкодження механічного плану;
 • Неправильне розподіл тепла через некоректне розміщення дека в самому низу пристрою.

Для звичайного ремонту духовки можуть знадобитися наступні запчастини:

 1. ТЕН. Елементи нагрівання є в кількох видах і кількості. Це залежить від конкретної моделі духовки.
 2. Модуль управління, індикаційна плата. Це прямі деталі, що відповідають за управління, вони дають можливість задати потрібний режим для приготування їжі. Поломки цих деталей найбільш часто відбуваються через нерівномірного напруги, замикань через вологість.
 3. Клемна колодка. Якщо неправильно підключити духову шафу, то це стане причиною великого опору і сильного перегрівання даної деталі.
 4. Внутрішні деталі електричного кола – шлейфи і дроти з’єднання. Всі ці складові приходять в непридатність теж при попаданні вологи.
 5. Регулятор температури. Працює з обмеженим терміном, час від часу його потрібно замінювати, робити профілактичний ремонт духовки.
 6. Таймер механічного типу. Несвоєчасна профілактика призводить до виходу з ладу цього елемента.

Ремонт духовок в Киеве

Грамотний ремонт духових шаф

Оперативний ремонт духових шаф – завдання, яке під силу тільки професіоналам своєї справи. Діагностика, яка зроблена з дотриманням усіх правил виключає неправильний ремонт. Відповідно, кожне окреме подія потрібно розглядати з точки зору правильної діагностики. Такий підхід має на увазі кваліфікований ремонт духовок Київ і в найближчому передмісті.

Спеціалізованим фірмам добре відомі нюанси ремонту духових шаф навіть самих невідомих марок. Вся техніка має свої сильні і слабкі сторони. І без діагностики і тестування неможливо точно сказати, що сталося з технікою і в чому причина несправності.

Ретельна робота передбачає наявність у майстра спеціалізованих теоретичних знань і великого досвіду з розбирання та збирання сучасної техніки для кухні. Іноді процес проведення ремонту духовок Київ ускладнюється недоступним розташуванням пристрою в умовах будинку. Найчастіше розібрати техніку можна за умови повного розбору модуля кухні, демонтажу меблів. Тому майстер, якого Ви викликаєте додому, повинен мати весь необхідний інструмент і підвищену акуратність, щоб не завдати шкоди дорогим конструкціям.

Окремим пунктом можна назвати ремонт духових шаф з СВЧ функціями. Такі пристрої є одночасно звичайною духовкою і мікрохвильовою піччю. Вони випромінюють надвисокочастотні хвилі. Профілактика та своєчасний ремонт тут також необхідний.

Розцінки СЦ «ТЕСТ Майстер»:

Простий ремонт:

Пристрій не потребує розбирання або виявлення несправності:

 • Виклик та Діагностика — 490 грн.
 • Ремонт — безкоштовно.

Середньої складності ремонт:

Розбирання пристрою часткове, заміна деталей:

 • Виклик – безкоштовно
 • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 690 грн.

Складний ремонт:

Розбирання пристрою повне, заміна деталей або реставрація, виявлення і ліквідація витоків, прочищення системи від засмічення і т.д.:

 • Виклик – безкоштовно
 • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 790 грн.

Додаткові послуги:

Розбирання меблів для вбудованої техніки, демонтаж старої техніки – від 240 грн.

У разі непридатності пристрої для подальшого ремонту або відмови замовника – оплачується діагностика і виклик майстра – 490 грн. Незавершений ремонт оплачується в співвідношенні виконаної роботи;

Виклик фахівця в передмістя Києва, додатково оплачується 10 грн. / 1 ​​км від КП або кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони;

Вартість вказана без урахування ціни запчастин;

Майстер зобов’язаний видати квитанцію з переліком виконаних робіт, замінених деталей і вартості замовлення. Ця квитанція є гарантією на 1 місяць;

Здійснюємо ремонт духовок і духових шаф в Києві і передмісті наступних марок:

Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Ардо (Ardo), Беко (Beko), Бош (Bosch), Бест (Best), Браун (Braun), Вирпул (Whirpool), Вітьок (Vitek), Грета (Greta), Гефест (Gefest), Гореньє (Gorenje), Зануссі (Zanussi), Зелмер (Zelmer), Скарлетт (Scarlett), Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), Сатурн (Saturn), СМЕГ (Smeg), Електролюкс (Electrolux), Еленберг (Elenberg), Електа / Електа (Electa / Elekta), Індезіт (Indesit), Ката (Cata), Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), Купперсбуш (Kuppersbusch), Нарди (Nardi), Норд (Nord), Мілі (Miele), Ханса (Hansa), Хілтон (Hilton), Реінфорд (Rainford), Піраміда (Pyramida), Фагор (Fagor), Брест, Електа, Мінськ та інших.

Додаткову інформацію Ви можете уточнити у співробітника СЦ «ТЕСТ Майстер» за контактними номерами телефонів.

Страница 1 из 11