Ремонт побутової техніки > Ремонт мікрохвильових печей

Ремонт мікрохвильовок у Києві

Мікрохвильова або ж СВЧ (надвисокочастотна) піч – це кухонна техніка, яка виробляє теплову обробку продуктів, впливом надвисокочастотних хвиль. У мікрохвильовій печі нагрівається не сама їжа, а рідина, яку містять розігріваються продукти. Простіше кажучи, блюдо готується всередині. Загалом, мікрохвилі можуть проникати до п’яти сантиметрів. Відповідно, приготування страви в СВЧ печі займає менше часу, ніж класичний спосіб. На жаль, в силу різноманітних причин, час експлуатації цього прекрасного кухонного помічника, може істотно скоротиться. У підсумку знадобиться майстерня, яка виконує ремонт мікрохвильовок в Києві. Для початку розберемо, які бувають мікрохвильові печі щоб ремонт мікрохвильових печей виконати грамотно. У ставленні до функціональної складової існують дані види СВЧ печей:

– Піч «Соло» – Звичайна «економна» модель, яка відмінно розігріває, розморожує і готує нескладні страви. Відмінності полягають в невеликій швидкості приготування і нескладних функціях.

– СВЧ піч, яка оснащена грилем. Стандартними опціями доданий гриль, завдяки якому, можна запікати різні м’ясні страви. такого типу мікрохвильові печі оснащені грилем з кварцу або ж Теном. Перевага кварцового гриля полягає в швидкому нагріванні, при цьому легше чиститься. ТЕНовий гриль готує страви трохи довше завдяки поступового нагрівання тенів.

– Функція Гриля з конвекцією. В даних типах мікрохвильовок знаходиться вентилятор, який рівномірно розподіляє повітря по всій «робочої зоні »мікрохвильовій печі. Завдяки таким можливостям, в СВЧ печі можна як запікати м’ясні страви, так і випікати пироги.

– Інверторна мікрохвильова піч. Головним відрізняємо, якої є наявність регулятора, завдяки якому можна регулювати потужність нагріву під час приготуванні їжі. При цьому продукти зберігають максимальне кількість корисних речовин.

Незалежно від виду і функціональних можливостей мікрохвильовки, наша майстерня виконає ремонт СВЧ в Києві в будь-якому районі міста.

Ремонт микроволновок в Киеве

Професійний ремонт СВЧ Київ

Крім функціональних особливостей, СВЧ також відрізняються типами управління. Види управління мікрохвильових печей:

– електромеханічний;

– кнопкове;

– сенсорне (оснащені індикаторами регулювання).

Несподівані поломки змушую Вас шукати кваліфікованого фахівця проводить ремонт СВЧ Київ. Типові поломки і їх причини:

1) У камері СВЧ печі іскрить, ця поломка можливо пов’язана:

 • деформацією слюдяною пластинки, трапляється це з вини жиру, який накопичується на слюди або потрапляння на неї рідини.
 • Часто слюда вигорає після періодичного використання посуду з металевим покриттям, нагрів (приготування) їжі в малій кількості. Всі ці фактори, також негативно впливають на магнетрон;
 • руйнуванням дверцята з емалі, пов’язане з неправильним використанням або заводським дефектом.

2) Камера СВЧ печі погано гріє або не гріє взагалі, ця проблема може виникнути через:

 • поломки високовольтного запобіжника, такого дефекту може послужити замикання магнетрона, трансформатора, і т.д .;
 • дефект магнетрона, ця поломка може бути через перепад напруги в електромережі, «віку» пристрою, некоректна експлуатація мікрохвильовки і т.д .;
 • поломка мікроперемикача, який часто виходить з ладу внаслідок накопичився нагару; недостатня напруга в електромережі (менше 220 Вт).

3) СВЧ піч не включається:

 • поломка мережевого запобіжника, цей дефект пов’язаний з перепадом електроживлення в мережі або деформацією інших внутрішніх деталей мікрохвильовки;
 • поломка термодатчика (термореле), його поломка говорить про перегрів, будь-якої частини СВЧ печі, стрибок напруги в мережі;
 • поломка плати управління, цього може послужити стрибок напруги в електромережі мережі, потрапляння комах, рідини або сторонніх предметів на плату і т.д.

Найголовніше дотримуватися елементарних правил по експлуатації даної техніки і підтримувати мікрохвильову піч в чистоті, так як частинки пригоріла їжі можуть погано вплинути на роботу Вашого пристрою, після чого потрібно буде шукати сервісний центр, який здійснює ремонт мікрохвильовок в Києві.

Розцінки СЦ «ТЕСТ Майстер»:

Простий ремонт:

Пристрій не потребує розбирання або виявлення несправності:

 • Виклик та Діагностика — 490 грн.
 • Ремонт — безкоштовно.

Середньої складності ремонт:

Розбирання пристрою часткове, заміна деталей:

 • Виклик – безкоштовно
 • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 690 грн.

Складний ремонт:

Розбирання пристрою повне, заміна деталей або реставрація, виявлення і ліквідація витоків, прочищення системи від засмічення і т.д.:

 • Виклик – безкоштовно
 • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 790 грн.

Додаткові послуги:

Розбирання меблів для вбудованої техніки, демонтаж старої техніки – від 240 грн.

У разі непридатності пристрої для подальшого ремонту або відмови замовника – оплачується діагностика і виклик майстра – 490 грн. Незавершений ремонт оплачується в співвідношенні виконаної роботи;

Виклик фахівця в передмістя Києва, додатково оплачується 10 грн. / 1 ​​км від КП або кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони;

Вартість вказана без урахування ціни запчастин;

Майстер зобов’язаний видати квитанцію з переліком виконаних робіт, замінених деталей і вартості замовлення. Ця квитанція є гарантією на 1 місяць;

Проводимо ремонт мікрохвильових печей (СВЧ) в Києві наступних марок:

Аіва (Aiwa), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Ардо (Ardo), ББК (BBK), Беко (Beko), Бош (Bosch), Бест (Best), Браун (Braun), Вирпул (Whirpool), Вітьок (Vitek), Грета (Greta), Гефест (Gefest), Гореньє (Gorenje), Зануссі (Zanussi), Зелмер (Zelmer), Зероватт (Zerowatt), Скарлетт (Scarlett), Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), Сатурн (Saturn), СМЕГ (Smeg), Електролюкс (Electrolux), Еленберг (Elenberg), Електа / Електа (Electa / Elekta), Індезіт (Indesit), Ката (Cata), Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), Купперсбуш (Kuppersbusch), Нарди (Nardi), Норд (Nord), Мілі (Miele), Ханса (Hansa), Хілтон (Hilton), Реінфорд (Rainford), Піраміда (Pyramida), Ферст (First), Фагор (Fagor) та інших .

Додаткову інформацію щодо вартості на ремонт мікрохвильових печей Ви можете уточнити у співробітника СЦ «ТЕСТ Майстер» за контактними номерами телефонів.

Страница 1 из 11