Ремонт побутової техніки > Ремонт кондиціонерів

Ремонт кондиціонерів

З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ДАНИЙ ВИД ТЕХНІКИ НЕ ОБСЛУГОВУЄТЬСЯ

Кондиціонер в нашому житті (особливо в жаркий період року) грають дуже важливу роль. Як відомо, чим популярніший техніка, тим частіше необхідно технічне обслуговування. Ремонт кондиціонерів не виняток. Часто зустрічаються несправності:

Кондиціонер не включається:

Якщо кондиціонер не включається, це ще не означає, що він поламаний. Можливо в пульті управленіяразряділісь батарейки. Також варто перевірити підключення його до електромережі і справність розетки. Якщо батарейки в порядку, спробуйте вимкнути і знову включити пристрій. Аналогічну дію треба зробити і з дистанційним пультом управління. Якщо ж всі ці маніпуляції не допомагають, слід звернутися в спеціалізовану майстерню, яка виконує ремонт кондиціонерів Київ і найближчий передмістя.

Поява води:

Якщо з кондиціонера капає вода або конденсат прямо на ньому, то причин може бути кілька. В основному, дана поломка може виникнути через неправильну експлуатацію аппарата.Для початку потрібно з’ясувати, чи не з’явилася крижана пробка в дренажнойсістеме. Якщо пробка вже утворилася, необхідно почекати поки вона не растаетсамостоятельно або прогріти кондиціонер.

Засмічення фільтра:

Це одна з найпоширеніших проблем, яка може спричинити реждевременний ремонт кондиціонерів. Необходимос регулярною періодичністю прочищати панель нашого кондиціонера. Там акумулюється велика кількість пилу і бруду.

Ремонт кондиционеров в Киеве

Ремонт кондиціонерів Київ професійно

В першу чергу щоб не довелося вписувати в пошуковий рядок «ремонт кондиціонерів Київ» необхідно провести монтаж кондиціонера грамотно, з дотриманням технічних вимог пристрої та елементарної техніки безпеки.

Монтаж кондиціонера ділиться на три етапи:

 1. Вибір місця виходу;
 2. Кріплення (кронштейн);
 3. Установка блоку;

Проводимо підключення між усіма вузлами систем. Провід й трубки можна упакувати в короб. Видаляємо вологу і повітря і перевіряємо за допомогою тестової програми.

Сервісний центр «ТЕСТ Майстер» проводить ремонт і установку кондиціонера, обслуговуємо всі райони Києва і найближчого передмістя.

Професійне встановлення кондиціонера

Правильне встановлення кондиціонера і дотримання правил експлуатації – запорука багаторічної безперебійної роботи пристрою. Для початку необхідно правильно вибрати апарат, щоб він відповідав Вашим вимогам і мав весь необхідний функціонал. При монтажі вироби необхідно врахувати кілька факторів, які будуть впливати на довговічність побутового пристрою, а відповідно – на кількість, як часто Вам знадобиться сервіс ремонт кондиціонерів Київ. Такими факторами є: компанія-виробник пристрою, місце установки кондиціонера, професіоналізм фахівця з монтажу.

Виробляти установку кондиціонера краще в приміщенні, де ви найчастіше перебуваєте. Але монтаж кондиціонера слід зробити таким чином, щоб холодне повітря не був спрямований безпосередньо на людей знаходяться в приміщенні.

В основному установка кондиціонера здійснюється в два етапи:

 1. Проведення комунікацій: прокладка мідних труб, штроблення стін, висновок дренажу і тд;
 2. Підключення і установка кондиціонера внутрішнього блоку.

Наша майстерня виконує сервісне обслуговування, встановлення та ремонт кондиціонерів в Києві і області. Майстер прибуде за вказаною адресою в обумовлений час і зробить всю необхідну роботу.

Розцінки СЦ «ТЕСТ Майстер»:

Простий ремонт:

Пристрій не потребує розбирання або виявлення несправності:

 • Виклик та Діагностика — 590 грн.
 • Ремонт — безкоштовно.

Середньої складності ремонт:

Розбирання пристрою часткове, заміна деталей:

 • Виклик – безкоштовно
 • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 790 грн.

Складний ремонт:

Розбирання пристрою повне, заміна деталей або реставрація, виявлення і ліквідація витоків, прочищення системи від засмічення і т.д.:

 • Виклик – безкоштовно
 • Діагностика – безкоштовно

Ремонт — від 890 грн.

Додаткові послуги:

Розбирання меблів для вбудованої техніки, демонтаж старої техніки – від 240 грн.

У разі непридатності пристрої для подальшого ремонту або відмови замовника – оплачується діагностика і виклик майстра – 590 грн. Незавершений ремонт оплачується в співвідношенні виконаної роботи;

Виклик фахівця в передмістя Києва, додатково оплачується 10 грн. / 1 ​​км від КП або кільцевої дороги до кінцевої адреси в обидві сторони;

Вартість вказана без урахування ціни запчастин;

Майстер зобов’язаний видати квитанцію з переліком виконаних робіт, замінених деталей і вартості замовлення. Ця квитанція є гарантією на 1 місяць;

Виконуємо ремонт кондиціонерів у Києві та області наступних виробників:

Акай (Akai), Акіра (Akira), Арістон (Ariston), Beko (Беко), Бош (Bosch), Діджіта (Digita), Дайкин (Daikin), Деу (Daewoo), Dekker (Деккер), Йорк (York), Індезіт (Indesit), Тошиба (Toshiba), Самсунг (Samsung), Мітсубіші (Mitsubishi), Кватро Клима (Quattro Clima), Купер енд Хантер (Cooper And Hunter), Фуджитсу (Fujitsu), Фунай (Funai), Хаєр (Haier) , Ханса (Hansa), ЛШ (LG) і багатьох інших марок.

Додаткову інформацію Ви можете уточнити у співробітника СЦ «ТЕСТ Майстер» за контактними номерами телефонів.

Страница 1 из 11