Сервісний центр Атлант Київ

Компанія Атлант (ATLANT) – високотехнологічне досягнення Республіки Білорусь в області випуску якісних холодильників. Історія компанії бере початок в далекому 1962 році. Зараз компанія стала затребуваною далеко за межами Білорусії, а щороку вона випускає у світ мільйони морозильних і холодильних камер. Для обслуговування даної техніки був відкритий сервісний центр Атлант Київ. Мінський завод виробляє більше, ніж 50 моделей холодильного обладнання, обсяг яких становить 30-400 літрів. Бувають однокамерні, двокамерні. Їх призначення – домашнє використання або застосування в промислових масштабах. Великий асортимент продукції Atlant – це можливість задовольнити потреби кожного клієнта. Але виробник не зупинився тільки на випуску холодильників. Розширюючи виробництво, він став випускати пральні машинки. Рівень цих побутових приладів високий, вони економно використовують електроенергію і воду, безпечні для людини, прості в експлуатації. Підприємство постійно вдосконалюється завдяки сучасним конструкторським рішенням, які дозволяють розширювати ряд моделей. Історія Атланта обчислюється безліччю років випуску продукції відмінної якості, використання сучасних розробок і розвитку своєї технічної бази. Але навіть найнадійніша техніка може виходити з ладу по ряду причин: неправильна експлуатація, знос деталей, механічні пошкодження. Згодом техніка зношується і якщо Ви не плануєте купувати нову, спробуйте відремонтувати. Чи не затягуючи, слід звертатися в сервісний центр Атлант Київ. Якщо Ви не будете зволікати, то поломка не погіршити і не переросте в більш складну несправність. Самостійно ремонтувати техніку не рекомендується, довірте цю справу професіоналам.

сервисный центр атлант киев

Ремонт техніки Атлант

Під час експлуатації холодильників ATLANT, можуть виникнути такі несправності: поява води – означає, що засмітилися трубки талої води, а можливо виставлений неправильний режим температури. сторонні запахи. В принципі пристрій зроблено так, що матеріали не містять різких запахів. Це найчастіше виникає при зберіганні медикаментів або нехарчових виробів в холодильнику.

Поломки, які виникають при експлуатації найчастіше нескладні. Ремонт техніки Атлант в більшості випадків проводять на дому. В сервісний центр Атлант Київ вони доставляються вже в крайніх випадках.

Але, перш ніж дзвонити в сервісний центр Атлант Київ, прочитайте і вивчіть ще раз інструкцію, переконайтеся в тому, що експлуатація проходить правильно. Після цього потрібно викликати майстра і здійснити діагностику, а потім і ремонт техніки Атлант.

Наша майстерня виробляє післягарантійний ремонт техніки Атлант (Atlant). Ми знаємо всі нюанси роботи саме цього виробника, у нас є всі необхідні деталі, знання, і досвід майстрів дозволить продовжити роботу техніки на багато років. Фахівці компанії мають в своєму арсеналі професійне обладнання. Ми раді допомогти Вам в будь-якому питанні, звертайтеся!

Страница 1 из 11