Сервісний центр Електролюкс

Ринок побутової техніки на даному етапі стрімко рухається вперед. Це пов’язано з тим, що при розробці і виробництві пристроїв активно впроваджуються нові технології і матеріали. Незважаючи на достаток товарів від різних фірм-виробників, лідируючі місця утримує техніка марки Електролюкс. Продається дана техніка, як в звичайних магазинах, так і в інтернеті. Також Ви зможете знайти сервісний центр Електролюкс практично в кожному місті.

Високий попит на техніку Електролюкс говорить про те, що головною метою бренду є сучасний дизайн і гарантовану якість. Навіть зараз тривають розробки дизайну як великогабаритних, так і маленьких пристроїв, а електричні мотори залишаються найкращими на світовій арені побутових приладів. Згодом виробництво компанії швидко розширювалося, і почали застосовувати вдосконалене обладнання.

Таким чином, на сьогоднішній день виробник може запропонувати рясний асортимент побутової техніки:

 • Духові шафи;
 • Газові та електричні варильні панелі;
 • Холодильні та морозильні камери;
 • Пилососи;
 • Бойлери / водонагрівачі;
 • Мікрохвильові печі та інші пристрої.

Фахівці компанії не перестають творити і створювати незвичайні рішення, проекти. Застосування технологій SMART істотно збільшило можливості побутової техніки.

сервисный центр электролюкс

Основні переваги Electrolux:

 • Безпека в плані екологічності використання;
 • Якісна збірка;
 • Ефективне споживання електроенергії;
 • Відповідність ціна-якість;
 • шумоізоляція;
 • Простота у використанні і догляді.

Electrolux – один і найбільших виробників побутової техніки. Продає свої побутові вироби більш ніж в 150 країн світу. Тут дотримуються правила, згідно якого товар може відрізнятися за ціною, тільки маючи різні функціональні особливості.

Сервісний центр Electrolux Київ

Зламалася пральна машина? Ви не знаєте до кого краще звернутися з даною проблемою? Тепер не потрібно кидатися і шукати сервісний центр Electrolux Київ, шукати тематичні форуми і питати, де краще провести ремонт техніки Електролюкс. Сервісний центр Електролюкс може запропонувати Вам широкий спектр послуг із заміни зношених деталей, а також надати виїзд майстра до Вас додому. Наш майстерня побутової техніки «ТЕСТ Майстер» має безліч переваг: швидкість обслуговування, прийнятні ціни, кваліфіковані фахівці, професійне обладнання, багаторічний досвід. Ми виробляємо ремонт техніки Електролюкс будь-якої складності і року випуску. Наприклад, до переліку пральних машин, які ми обслуговуємо, входять машини різного виду завантаження, автоматичні і наполовину автоматичні, сучасні пристрої та їх попередники.

Ремонт техніки Електролюкс

Наші майстри, коли виконують ремонт техніки Електролюкс, не боятися труднощів в роботі, тому що володіють необхідними знаннями та досвідом, а також мають все необхідне обладнання та інструмент. Сервісний центр Electrolux Київ має в штаті саме таких фахівців. Ремонт техніки Electrolux – це непроста робота, яка під силу виключно цим майстрам своєї справи. СЦ «ТЕСТ Майстер» пропонує послугу післягарантійний ремонт техніки Електролюкс на дому у клієнта. Таким чином, Ви витратите набагато менше часу і зусиль, отримуючи якісні послуги. Тепер не потрібно їхати і везти габаритну побутову техніку, сервісний центр Електролюкс зробить ремонт техніки на дому за вказаною адресою, у зручний для Вас час.

Страница 1 из 11