Сервісний центр Фагор Київ

Фагор – компанія, яка утвердилась на ринку побутової техніки в Україні не так давно. Буквально з 1991 року наші співвітчизники встигли переконатися у високій якості бойлерних систем цієї марки. Також забезпечив обслуговування техніки практично в кожному крупно населеному місті, не став винятком сервісний центр Фагор Київ.

Після 2014 року бренд змінив свого господаря. У зв’язку з цим модельний ряд зазнав багатьох змін: розширився і став більш досконалий. Прилади для нагрівання води зміцнилися, споживання енергії знизилося, управляти ними стало простіше. Бойлер від Fagor – оптимальний варіант забезпечення квартири гарячою водою протягом усього року.

Вже починаючи з 2016 року, виробництво Фагор розширилося і склало 5 заводів в Іспанії, Марокко, Аргентині, Польщі та 5 у Франції. Компанії дочірнього виробництва також є в 17 країнах світу. 50% доходу компанія вкладає в вдосконалення техніки. Фагор може похвалитися тим, що практично 90% продукції випускається на власних заводах.

Сервисный центр Фагор Киев

Ремонт техніки Fagor

Сервісний центр Фагор Київ лагодить техніку з поломки будь-якої складності. Ремонт техніки Fagor здійснюється майстрами, які знаються на цій справі. Ми можемо зробити роботи в терміновому порядку і на дому. Ремонт техніки Fagor – це послуги лагодження: бойлерів, посудомийних машин, холодильників, духовок, фритюрниць, грилів і іншого побутового обладнання.

Сьогодні сервісні центри Фагор в Києві здійснюють роботи по виправленню поломок обладнання для кухні та побуту оперативно, якісно і за доступними цінами.

Запрошуємо в сервісний центр «ТЕСТ Майстер». Тут Ви гарантовано отримаєте найвищу якість послуг, доступну цінову політику.

Наша робота – це оперативний і грамотний ремонт, широкий асортимент оригінальних запчастин і аксесуарів. Перед тим як почати ремонт техніки Fagor, проводиться детальна діагностика пристрою, яка виявить причини несправності.

Основні переваги звернення до нашу майстерню по ремонту техніки Fagor:

  1. Отримання послуг від компанії, яка має величезний досвід;
  2. Майстри СЦ «ТЕСТ Майстер» – кваліфіковані фахівці, які не перестають вчитися і вдосконалювати свої знання і практичний досвід;
  3. Надаємо оригінальні комплектуючі та якісні аналоги;
  4. Виробляє ремонт побутової техніки якісно і швидко.

Звичайно ж, цей список приблизний, а щоб випробувати всі привілеї обслуговування – зверніться до нас в майстерню по ремонту побутової техніки Fagor і переконайтеся у всьому на практиці. Отже, користуйтеся в своє задоволення технікою Fagor і не забувайте, що ми завжди допоможемо Вам продовжити термін працездатності побутової техніки.

Страница 1 из 11