Сервісний центр Haier

Haier є найбільш популярним і якісним китайським виробником техніки для побуту. Це найвідоміший бренд Китаю. Датою початку виробництва можна назвати 1991 року, коли важко було зламати стереотип про те, що все китайське неякісне. Це призвело до того, що бренд став затребуваний навіть в Америці і Японії. І вже до 1998 року Haier назвали успішним брендом регіону. Продажу товару перевалили за 75 мільйонів умовних одиниць.

Для післяпродажного обслуговування виробів компанії, сервісний центр Haier був заснований в кожному місті, де продавалася техніка даного виробника. На сучасному етапі Хаєр – компанія, що випускає понад 15000 видів побутової техніки. Її продукція представлена ​​в 60 країнах світу.

Китайці досягли того, що впровадили у виробництво своїх товарів комплектуючі з Японії. Їх підхід до роботи дивує тим, що кожен працівник зацікавлений зробити якісну продукцію.

Haier – транснаціональна корпорація. Головний вектор роботи спрямований на холодильне обладнання. Техніка преміум класу за замовчуванням, в зв’язку з тим, що в ній є багато вбудованих функцій.

Холодильники Haier мають дуже різну комплектацію: з орними дверцями, з висувними морозильниками, холодильними камерами. При цьому кожна модель оснащується сучасної технологічної функцією Haier Inverter. Ця опція дозволяє менше споживати енергії, прибирає зайвий шум. No Frost не дозволяє накопичуватися інею на стінках камери. Процес розморожування автоматизований. Система швидкої заморозки, перетворить Ваш продукт в заморожений вид в лічені хвилини.

сервисный центр haier

Трапляється, що техніка ламається з різних причин і потрібний ремонт холодильників Haier. В такому випадку слід звернутися в сервісний центр Haier. Природно, побутова техніка робить життя людини значно комфортніше. Але необхідно пам’ятати про правила установки і вимоги до правильної експлуатації приладів і пристроїв.

Це стосується як найпростіших приладів, наприклад тостерів і більш складних пристроїв, таких як телевізори або холодильники. Правильна установка і підключення важливо для всіх пристроїв. Найкращим чином з цим можуть впоратися фахівці представляють сервісний центр Haier. Такі майстри володіють великими теоретичними та практичними знаннями, а також досвідом, що дозволяє виконувати всю необхідну лагодження побутової техніки.

Ремонт побутової техніки Haier

Якщо Ваша техніка вийшла з ладу, то, не відкладаючи звертайтеся в ремонт побутової техніки Haier. Самостійно проводити лагодження не рекомендується, щоб уникнути додаткових витрат і фінансових втрат. Адже поломки відбуваються несподівано і ніколи не радують. Банальні попадання води в пристрій, натискання не на ту кнопку можуть привести до виходу з ладу холодильника, вручений поверхні та інших приладів. Кваліфікований фахівець, який спеціалізується і виконує ремонт побутової техніки Haier, зможе оперативно визначити причину поломки, зробити всі необхідні роботи і побутова техніка прослужить ще не один рік.

Ми використовуємо тільки якісні деталі. Тепер не варто напружуватися і відвозити техніку в сервісний центр Haier. Ви можете викликати майстра додому, і ремонт побутової техніки Haier буде проведений за вказаною адресою в обумовлений час. Майстри СЦ «ТЕСТ Майстер» перед влаштуванням на роботу проходять ретельний відбір і відповідають всім необхідним вимогам для грамотного і професійного виконання своїх обов’язків.

Страница 1 из 11