Сервісний центр LG Київ

Компанія LG Electronics – південнокорейський найбільший виробник побутової техніки і споживчої електроніки. Входить до складу корпорації LG Group. Головний офіс розташований в столиці Південної Кореї – Сеулі. Виробник має більше ніж 120 представництв у 95 країнах світу. Також, в кожної стані знаходиться сервіс з післяпродажного обслуговування техніки. Сервісний центр LG Київ не є винятком. Цікавим є той факт, що діяльність компанії починалася з виробництва зубного порошку. У 1958 році прийнято рішення розпочати виробництво електротехнічних виробів. В цей же рік грунтується компанія Gold Star. Першим виробленим виробом був транзисторний приймач. Саме компанія Gold Star (LG) перша в Південній Кореї справила фен, а вже через кілька років, перший південнокорейський холодильник. У 1966 році починається виробництво телевізорів і відповідно компанія LG ремонт телевізорів також надає. У 1995 році компанії Gold Star і Lucky об’єднуються під загальною назвою LG. На сьогоднішній день компанія виробляє широкий асортимент товарів. Це не тільки пральні машини, телевізори і холодильники, а й мікрохвильові печі, монітори, пилососи, а також інша побутова техніка, без якої важко уявити сучасне життя. Якщо Вам знадобиться ремонт техніки LG в Києві – звертайтеся в нашу майстерню по ремонту побутової техніки ЛЖ.

сервисный центр lg киев

Ремонт техніки LG у Києві

Техніка компанії ЛШ дуже популярна. Але поломки зустрічаються навіть і у даного виробника. Саме з цієї причини ремонт техніки LG в Києві високо затребуваний серед жителів столиці.

Переваги звернення в наш сервісний центр LG Київ:

– зручне розташування; – оригінальні запчастини;

– професійне обладнання; – багаторічний досвід;

– висококваліфіковані фахівці; – індивідуальний підхід;

– ремонт техніки LG (ЛШ) будь-якої складності;

– можливий виклик майстра додому.

LG ремонт телевізорів

Що робити, щоб не допустити LG ремонт телевізорів? Сучасні пристрої багатофункціональні і цілком надійні. В основному, недотримання користувачем правил експлуатації служить причиною поломки з подальшою необхідністю провести LG ремонт телевізорів.

Передчасний ремонт телевізорів LG можуть спровокувати такі фактори:

– скачки напруги в електромережі;

– розташування пристрою поблизу джерела тепла;

– під впливом води на електронну частину виробу;

– підвищена вологість в приміщенні;

– механічні пошкодження. СЦ «ТЕСТ Майстер» спеціалізується і виконує LG ремонт телевізорів і пральних машин, а також іншої побутової техніки та електроніки.

Ремонт пральних машин LG

Наша майстерня виробляє ремонт пральних машин LG в Києві і найближчому передмісті. Можливий виклик майстра додому у зручний для Вас час. При перших ознаках несправності апарату необхідно негайно звернутися в сервісний центр LG Київ. Деякі користувачі намагаються усунути поломку самостійно, що не рекомендується. Через відсутність досвіду, необхідних знань, інструменту та деталей, дане втручання ще більше посилює поломки, що призводить до подорожчання і ускладнює ремонт пральних машин LG та іншої побутової техніки.

Страница 1 из 11