Сервісний центр Nord Київ

NORD (НОРД) – український виробник торгового обладнання та великогабаритної побутової техніки. Компанія є найбільшим виробником в Східній Європі і має власну науково-конструкторську базу, а також сучасні виробничі лінії.

Головний офіс знаходиться в місті Краматорськ, Україна. Для післяпродажного технічного обслуговування виробів, компанія заснувала в столиці сервісний центр Nord Київ.

Виробник холодильників Норд був заснований в 1963 році в Донецьку, спочатку проектна потужність становила 71 одиниць техніки в рік. Продукція, вироби – однокамерні холодильники «Донбас».

У 2014 році компанія офіційно законсервували виробництво в Донецьку і перенесли штаб-квартиру з Донецька до Краматорська.

З 2016 виробник переніс виробничі потужності холодильного і торгового устаткування в Китай. На сьогоднішній день компанія розширила модельний ряд морозильних скринь INTER, випускає моделі з місткістю 350 – 500 л., Збільшила гарантійний період до 2-х років. Якщо

Вам знадобився ремонт холодильника Норд або морозильної камери, а гарантійний період вже закінчився – звертайтеся в СЦ «ТЕСТ Майстер» – післягарантійний сервісний центр Nord Київ.

Сервисный центр Nord Киев

Ремонт холодильників Норд

Апарати виробництва компанії NORD зарекомендували себе, як надійна і якісна техніка. Однак з часом все зношується і ламається. Ремонт холодильників Норд (Nord) – наш профіль. Майстри по ремонту холодильників мають багаторічний досвід і професійне діагностичне обладнання, використовуємо оригінальні запчастини та комплектуючі. Спочатку проводиться детальна діагностика пристрою, встановлюється характер і причина поломки.

Ремонт холодильника Норд здійснюється як в майстерні, так і можливий також виклик майстра додому в Києві і найближчому передмісті.

Найчастіше в сервісний центр Nord Київ звертаються з наступними поломками холодильника:

– надмірне утворення снігової шуби;

– перекіс або зазори в дверцятах;

– дуже маленький інтервал включення і виключення пристрою;

– постійно горить світло в холодильній камері;

– недостатнє охолодження продуктів;

– переохолодження продуктів.

З усіма цими та іншими несправностями впорається майстер по ремонту холодильників.

Дотримання правил експлуатації обладнання дозволить уникнути позапланового звернення в сервісний центр Норд в Києві.

1) Розташування пристрою: апарат необхідно встановити далеко від плити, духовки і інших нагрівальних приладів;

2) Правильна установка холодильника: прилад повинен бути встановлений вертикально (без нахилу, що забезпечить герметичність закритої дверцята);

3) Підключення до електромережі: рекомендується використовувати додатковий стабілізатор. Це пристрій мінімізує наслідки перепаду напруги в електромережі;

4) Чистота: підтримуйте порядок і регулярно мийте холодильник відповідно до рекомендацій виробника.

Ремонт холодильників Nord може полягати:

– заміна: термостата, випарника, датчиків, вентилятора, кондиціонера, компресора;

– відновлення функції відтавання;

– виявлення і усунення витоку фреону;

– чистка засмічення капіляра;

– заправка фреоном. Якщо виникли додаткові питання

– телефонуйте до нас, і наш майстер по ремонту холодильників проконсультує Вас і дасть всі необхідні рекомендації.

Страница 1 из 11