Сервісний центр Philips Київ

Philips – компанія була заснована в 1891 році в місті Ейндховен, Нідерланди. Діяльність фірми зосереджена на три основних напрямки: споживчі товари (в тому числі – побутова техніка), світлові рішення, охорону здоров’я. Виробник займає провідні позиції в розробці і виробництві медичного обладнання для кардіології, медичного обслуговування на дому, невідкладної допомоги. Також представляє інноваційні рішення в системі освітлення та енергоефективності світлотехнічної апаратури, пристроїв особистого користування. За багато років компанія Філіпс стала розробником багатьох інноваційних виробів, які кардинально змінили побутове життя людей. Виробник піклуватися, і забезпечує технічне обслуговування своїх товарів, для цього в столиці України було відкрито сервісний центр Philips Київ.

До числа найбільш інноваційних відкриттів компанії-виробника можна віднести:

– 1927 перший радіоприймач;

– 1928 перший телевізор; – 1939 електробритва;

– 1963 компакт-касета;

– 1966 портативна касетна магнітола;

– 1972 домашній відеомагнітофон;

– 1980 компакт диск;

– 1995 DVD.

Компанія Філіпс динамічно розвивається, періодично радуючи споживача новинками в сфері побутової техніки та електроніки. Телевізори даної марки користуються неймовірним попитом і зарекомендували себе з кращого боку. Якщо ж Вам знадобиться послуга Philips ремонт телевізорів Київ – звертайтеся в післягарантійний сервісний центр Philips Київ – СЦ «ТЕСТ Майстер». Ми спеціалізуємося і виробляємо ремонт побутової техніки Philips. Наші майстри мають багаторічний досвід і використовують професійно обладнання. Надаємо оригінальні запчастини та комплектуючі.

Сервисный центр Philips Киев

Philips ремонт побутової техніки

Слід встановити причину і виявити несправність, перед тим, як виконувати Philips ремонт побутової техніки. Для цього наші фахівці проводять детальну діагностику з використанням професійної апаратури, яка дозволяє точно визначити джерело поломки.

Найбільш поширені види робіт в ремонті побутової техніки Philips: – відновлення, реставрація або заміна корпусу: відбувається при механічних пошкодженнях пристрої;

– ремонт елементів електроживлення: порушення роботи або вихід з ладу блоку живлення, розрив або надрив шнура, пошкодження вузлів з’єднання, а також вилки;

– заміна фільтрів і інших очисних комплектуючих: проводиться в пристроях, де в процесі експлуатації може відбуватися засмічення (пилососи, пральні машини, кава машини і т.д.);

– заміна або реставрація плат управління: дана поломка може бути викликана перепадом напруги в електромережі або попаданням рідини, комах всередину пристрою;

– оновлення програмного забезпечення: необхідно при виникненні порушення функцій управління.

Потребуєте в послузі «Philips ремонт побутової техніки» – звертайтеся в нашу майстерню, і ми зробимо комплексну діагностику пристрої, встановимо причину поломки, зробимо ремонт телевізорів Philips і решті побутової техніки даного виробника в найкоротші терміни. На кожну виконану роботу видається гарантія.

Philips ремонт телевізорів Київ

Ламаються навіть найнадійніші вироби світових виробників побутової техніки. Якщо Вам знадобився Philips ремонт телевізорів Київ – довіртеся грамотних фахівців і не намагайтеся усунути несправність самостійно, адже це може ще більше погіршити проблему і нашкодити пристрою.

Часто зустрічаються поломки телевізорів Філіпс:

– несправність блок живлення;

– не працює кнопка включення;

– пристрій не включається;

– зависає картинка;

– блякла і розмитість зображення;

– уривчастість або пропажа звуку;

В основному, причиною пошкодження апарату є недотримання правил експлуатації, що є приводом для позачергового звернення в сервіс, щоб зробити ремонт ТВ Філіпс.

Переваги звернення в СЦ «ТЕСТ Майстер» – післягарантійний сервісний центр Philips:

1. Виконуємо ремонт незалежно від складності поломки;

2. Ремонт техніки Філіпс проводиться в найкоротші терміни;

3. Використовуємо оригінальні запчастини та комплектуючі;

4. Можливий виклик майстра додому в будь-який район столиці або відвезти несправне виріб в майстерню.

Для більш детальної інформації звертайтесь за телефонами вказаними в розділі «Контакти».

Страница 1 из 11