Сервісний центр Rainford Київ

Rainford Electronics – українське підприємство, засноване в 1998 році. Сфери діяльності компанії: інвестиційні операції, економіка, високі технології, розробка ПО, виробництво електротехніки. Рейнфорд – національний виробник телевізорів з виробничими потужностями в промислових регіонах України – гордість нашої країни! Для післяпродажного технічного обслуговування виробів компанії, в столиці був заснований сервісний центр Rainford Київ. У 1998 році на підприємстві було встановлено складальну лінію, яка була спроектована і виготовлена ​​компанією Samsung. Це дозволяє виконувати збірку моделей сучасних телевізорів з використанням електронних компонентів і вузлів світових лідерів в сфері виробництва електротехніки: JVC, Siemens, Hitachi, Philips, LG, Samsung, Thompson. На сьогоднішній день, Rainford Electronics виробляє близько 130 моделей телевізорів з діагоналлю екрану від 37 до 84 дюймів, в тому числі моделі «Flat», «Slim» і «Wide», телевізори з вбудованим DVD-програвачем, телевізори РК та плазмові панелі з діагоналлю від 105 см. Всі згадані моделі обслуговує СЦ «ТЕСТ Майстер» – післягарантійний сервісний центр Rainford в Києві. Ремонт телевізорів Рейнфорд виконується інженерами вузької спеціалізації з багаторічним досвідом роботи. Кожен прийнятий нами в роботу телевізор проходить такі етапи: детальна діагностика пристрою на професійному обладнанні, визначення характеру поломки і способу її усунення, Рейнфорд ремонт телевізора, тестування апарату.

Фахівці нашої майстерні володіють усіма необхідними знаннями та мають величезний досвід в сфері технічного обслуговування і ремонту електроприладів і побутових пристроїв всіх відомих світових марок.

Сервисный центр Rainford Киев

Рейнфорд ремонт телевізора

Ви шукайте, де можна провести кваліфіковано і грамотно Рейнфорд ремонт телевізора, з гарантією на виконану роботу? Звертайтеся до нас! СЦ «ТЕСТ Майстер» виконує ремонт портативної техніки в Києві і найближчому передмісті. Ми готові здійснити як ремонт сучасного телевізора Rainford, так і застарілої моделі. У разі поломки телевізора, покупка нового пристрою – не завжди оптимальне рішення, і вже точно, не найдешевше. Рейнфорд ремонт телевізора можна здійснити за помірну плату і що найголовніше – якісно.

Типові несправності телевізорів:

– телевізор не включається;

– не працює звук;

– спотворює або зовсім відсутня зображення;

– пристрій не бачить пульт ДУ;

– не працюють кнопки.

Майстри нашого сервісного центру готові взятися за лагодження цих та інших поломок. Ремонт телевізора Rainford буде виконаний в найкоротші терміни, на всю виконану роботу видається гарантія. Звертайтеся в сервісний центр Rainford Київ і живіть в комфорті!

Страница 1 из 11