Сервісний центр Самсунг Київ

Компанія Samsung Electronics – міжнародна компанія з виробництва побутової техніки, електроніки, чіпів пам’яті, напівпровідників, телекомунікаційного обладнання, моніторів, рідкокристалічних дисплеїв, мобільних телефонів. Входить в конгломерат південнокорейського гіганта – Samsung Group. Назва організації в перекладі з корейської мови означає «три зірки». Головний офіс розташований в Сувон, Південна Корея. Самсунг представлений в 56 країнах світу, де розташовані 124 представництва. Також компанія піклуватися про післяпродажному сервісі і технічному обслуговуванні своїх виробів, для цього в кожній країні засновані майстерні, де можна провести ремонт техніки Самсунг.

Столиця України не стала винятком, і Ви можете звернутися в сервісний центр Самсунг Київ у себе в місті. Samsung Electronics була заснована в 1969 році в місті Сувон, Південна Корея. Спочатку компанія мала назву Samsung Electric Industries і виробляла калькулятори, кондиціонери, телевізори, холодильники, пральні машини. Кількість вироблених телевізорів за 12 років з моменту відкриття, досягло 10 млн. Характерними особливостями виробів даного виробника був той факт, що сервіс Samsung ремонт телевізорів не був потрібний багато років, це свідчило про якість і надійність техніки.

Сервисный центр Самсунг Киев

Ремонт техніки Самсунг

Виробник побутової техніки Samsung Electronics дуже піклуватися про репутацію компанії і побутова техніка вищезгаданої марки зарекомендувала себе, як надійна і багатофункціональна. Проте, послуга ремонт техніки Самсунг дуже актуальна в Києві і користується попитом серед споживачів. Навіть найякісніші пристрою мають природний знос, який рано чи пізно призводить до поломки апарату. Якщо Вам знадобився ремонт пральних машин Самсунг, холодильників або Samsung ремонт телевізорів – звертайтеся в сервісний центр Самсунг Київ. Багаторічний досвід, професійне обладнання та кваліфіковані інженери дозволяють проводити ремонт техніки Самсунг в найкоротші терміни. Також у нас можна придбати запчастини, комплектуючі і інші аксесуари для побутової техніки Самсунг. Проводимо ремонт в майстерні і можливий виклик майстра додому в будь-який район Києва. Ремонт телевізорів Samsung

Вкрай рідко виникає необхідність провести позачергову лагодження техніки марки Самсунг. Але через високу популярність і широкого асортименту, ремонт телевізорів Samsung дуже затребуваний серед населення.

Характерні несправності телевізорів:

– пошкодження гнізда VGA або HDMI;

– пристрій не включається;

– не працює підсвічування;

– телевізор не реагує на пульт дистанційного керування;

– апарат вимикається безпричинно;

– екран приладу не світитися; – на екрані з’являються смуги або плями;

– пропадає зображення або звук;

– механічні пошкодження.

Ремонт РК телевізорів Самсунг

– завдання не з простих і вимагає спеціальних знань і професійного устаткування.

Чому послугу Samsung ремонт телевізорів необхідно замовити в СЦ «ТЕСТ Майстер»?

Ми використовуємо оригінальні запчастини та комплектуючі згаданого виробника;

Видаємо гарантію на виконану роботу та надані запчастини; Маємо багаторічний досвід і зарекомендували себе, як кваліфікована майстерня по ремонту побутової техніки;

Проводимо ремонт як старих, так і сучасних моделей телевізорів ЖК, LED, LCD.

Якщо у Вас виникли додаткові питання – зателефонуйте за номерами телефону зазначеним в розділі «Контакти» або залиште онлайн заявку на сайті, і представник сервісного центру «ТЕСТ Майстер» зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Страница 1 из 11