Сервісний центр Saturn Київ

Торгова марка побутової техніки Saturn була заснована в 1996 році в Чехії. Спочатку компанія займалася виробництвом дрібної побутової техніки. Підприємство стабільно розвивається і активно інвестує в прес-форми для виробництва побутової техніки. Сатурн співпрацює більше ніж з 90 заводами в Китаї, Тайвані та Туреччини. Компанія дбає про своїх клієнтів і для обслуговування техніки був відкритий сервісний центр Saturn Київ. Купуючи будь-яку побутову техніку, Ви отримуєте гарантійний талон з певним періодом дії. Але навіть дбайливе поводження з технікою не є запорукою того, що рано чи пізно не доведеться шукати, хто спеціалізується і проводить ремонт техніки Сатурн в Києві. Якщо Вам знадобився ремонт телевізорів Сатурн, а гарантійний термін вже закінчився – звертайтеся в СЦ «ТЕСТ Майстер» – післягарантійний сервісний центр Saturn в Києві. Інженери нашої майстерні мають багаторічний досвід в сфері технічного обслуговування і ремонту побутової техніки всіх відомих марок.

Сервисный центр Saturn Киев

Ремонт техніки Сатурн у Києві

Ми виконуємо ремонт техніки Сатурн в Києві і найближчому передмісті. Перед початком ремонту, кожне изделье проходить детальну діагностику з використанням професійного устаткування. Ми використовуємо оригінальні запчастини або якісні аналоги, за погодженням із замовником.

Здійснюємо ремонт техніки Сатурн у Києві:

– телевізорів;

– пральних машин;

– блендерів;

– чайників;

– соковижималок;

– хлібопічок;

– пароварок;

– пилососів;

– мультіварок;

– мікрохвильових печей (СВЧ);

– міксерів;

– м’ясорубок;

– фенів;

– прасок;

– зволожувачів повітря і ремонт іншої побутової техніки Сатурн.

Чому варто звернутися в СЦ «ТЕСТ Майстер» для ремонту техніки Saturn? Наша компанія займається ремонтом побутової техніки вже багато років і зарекомендувала себе, як надійна майстерня. У нас професійне діагностичне обладнання, завдяки якому встановлюється точна причина несправності пристрою. На кожну виконану роботи видається гарантія.

Ремонт телевізорів Сатурн

Вам знадобився ремонт телевізорів Сатурн? Ви звернулися за адресою! Ми виробляємо ремонт телевізорів Сатурн і інших марок в Києві і передмісті. Наші майстри готові виконати лагодження, як сучасних телевізорів, так і більш старих моделей. У разі поломки апарату, купувати новий телевізор – не найоптимальніше вирішення проблеми. Ремонт телевізора Saturn можливо здійснити недорого і головне якісно. Досить звернутися до кваліфікованих фахівців нашого центру по ремонту побутової техніки.

Характерні поломки:

– телевізор не включається;

– відсутній звук; – спотворене або зовсім відсутня зображення;

– не працюють кнопки;

– пристрій не реагує на пульт дистанційного керування.

Ми готові взятися за лагодження цих та інших видів несправностей. Перед початком ремонту, пристрій буде детально продіагностовано і визначена причина поломки і методика необхідної лагодження. Не виключено, що може знадобитися перепрошивка приладу, якщо виявиться програмний збій в його системі. У безробітного телевізора можуть виявитися пошкоджені внутрішні компоненти. Це може бути пов’язано з перегоранням, механічними пошкодженнями або природним зносом деталей. В даному випадку може знадобитися заміна або реставрація внутрішніх шлейфів або плати управління. Замовте ремонт телевізора Saturn в нашій майстерні і переконайтеся в якості і рівень обслуговування.

Страница 1 из 11