Сервісний центр Whirlpool Київ

Компанія Whirlpool – Американський виробник побутової техніки. Головний офіс знаходиться в місті Бентон Харбор, Мічиган, США. Фірма була заснована в 1911 році під називалася Upton Machine Co. і займалася виробництвом пральних машин з електровалом. Через 18 років в 1929 році виробник об’єднується з компанією Nineteen Hundred Washer Co. і в 1950 році змінює найменування компанії на Whirlpool Corporation. Наступним етапом розвитку компанії був запуск виробництва сушильних машин. Вже в 1951 році фірма купує завод в Огайо і починає виробництво кондиціонерів і холодильників. Техніка компанії стає все більш популярнішим. З 2004 року компанія засновує своє представництво в Європі і поступово виходить на світові ринки. Завдяки вишуканому дизайну, функціональним можливостям і бездоганній якості, товари марки Вирпул стають затребуваними і в Україні. Для технічного обслуговування виробів, створюються спеціалізовані майстерні, наприклад, такі як в столиці – сервісний центр Whirlpool Київ. Також зі збільшенням попиту на побутові пристрої, набирають популярність майстерні побутової техніки, які надають післягарантійний сервіс і проводять ремонт духовок Whirlpool Київ і інших побутових виробів даної марки.

На сьогоднішній день, однією з основних цілей компанії є поліпшення своїх позицій на світових ринках. Виробник інвестує в Європейські представництва, засновує філії в Індії, Мексиці та інших крупно населених країнах, нарощує виробництво на заводах Канади і Бразилії.

Сервисный центр Whirlpool Киев

Ремонт духовок Whirlpool Київ

Безліч страв, можливо приготувати за допомогою духовки. Запечені продукти не тільки смачні, але і корисні. Завдяки духовому шафі можна радувати кулінарними витворами друзів і близьких. Якщо ж апарат вийшов з ладу – необхідно якомога швидше знайти кваліфіковану майстерню, яка спеціалізується і виконує ремонт духовок Whirlpool Київ. Категорично не рекомендується намагатися усунути неполадку власноруч. Адже для лагодження даного виду техніки, потрібен спеціальний інструмент і знання технічних особливостей і характеристик пристрою. Вірним рішенням проблеми буде – звернення в сервісний центр Whirlpool Київ. Де грамотні майстри, які знають свою справу, зроблять детальну діагностику, і здійснювати ремонт духовки Whirlpool будь-якої моделі в найкоротші терміни.

Популярні несправності в електричних духовках Whirlpool:

– прогорание тена;

– несправність температурного датчика;

– поломка таймера;

– відключення системи циркуляції повітря;

– пошкодження перемикача режимів. Усунути ці неполадки Вам допоможуть майстри СЦ «ТЕСТ Майстер».

Ремонт газових духовок Whirlpool ми здійснюємо на дому. У майстерні можливий ремонт електричних духовок Whirlpool і також доступний виклик майстра додому в Києві і найближчому передмісті.

Сервісний центр пральних машин Whirlpool Київ

Виробник Вірпул зарекомендував себе, як виробник якісних пральних машин, яким багато років не потрібно ремонт. Але слід врахувати, що природний знос, неправильна експлуатація, недотримання правил використання техніки і механічні пошкодження шкодять техніці і рано чи пізно призводять до поломки. В даному випадку потрібно звернутися в сервісний центр пральних машин Whirlpool Київ. Досвідчені інженери оперативно визначать причину несправності і усунуть поломку.

Основні поломки пральних машин Вірпул:

– засмічення шланга в системі зливу води;

– засмічення насоса;

– засмічення фільтра; – перегоряння тена;

– пошкодження електроживлення;

– вихід з ладу плати управління або всього модуля;

– розрив приводного ременя;

– порушення роботи двигуна;

– протікання бака. Переваги звернення в наш сервісний центр пральних машин Whirlpool Київ:

Команда кваліфікованих майстрів, використовуємо професійне обладнання, маємо багаторічний досвід, надаємо оригінальні запчастини та комплектуючі, можливий виклик майстра додому, видаємо гарантію на виконану роботу.

Страница 1 из 11